Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van a csiklóm felett egy...

Van a csiklóm felett egy duzzanat, mi lehet az?

Figyelt kérdés
Borsószem nagyságú, alá is tudok nyúlni. Nagyon fáj, ha hozzáérek. Tegnap este vettem észre. Összenyomtam, és egy kis váladék is jött belőle. Eléggé megijedtem, még sosem volt ilyen, szeintetek mi ez, és mi okozhatta?

2013. márc. 26. 18:55
 1/6 anonim ***** válasza:
pattanás!
2013. márc. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az a rész tele van mirigyekkel. Az egyik eltömődött és begyulladt.Menj el nőgyógyászhoz,mert a mélyre is átterjedhet!
2013. márc. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Muszáj? Mert még nem voltam, csak 14 vagyok. Nincs rá valami kenőcs vagy valami?
2013. márc. 26. 19:58
 4/6 anonim ***** válasza:
Hallgass a 2. válaszolóra!!! Látatlanban semmit nem lehet mondani! Csak orvos mondhat biztosat.
2013. márc. 27. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Pattanás, vagy szörtüsző gyulladás.

Betadinnal fertőtlenítsd, és néhány nap alatt el fog múlni.

2013. márc. 27. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha nem, akkor meg úgy jártál! Ha a Betadinra 1-2 nap alatt nem javul,menj el orvoshoz! Komoly fertőzés is kialakulhat belőle.
2013. márc. 27. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!