Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagy baj lehet? Nagyon meg...

Nagy baj lehet? Nagyon meg vagyok ijedve!?

Figyelt kérdés
Kb 3 napja tapasztalom, hogy bal oldalon fáj a hónalj alatt/mellnél. Eleinte azt gondoltam, hogy biztos csak elfeküdtem, vagy meghúztam. De Azóta nem múlt el, és tegnap egy kb. 1 cm átmérőjű "gömböt" találtam. Elmozgatható, nyomásra nem mondanám, hogy fáj, viszont egész nap érzem a fájdalmat azon a területen. Orvoshoz csak hétfőn tudok majd menni. Nagy lehet a baj? Nagyon félek!! :( 20L

2013. márc. 8. 18:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem valószínű, hogy rosszindulatú.

Egyrészt ahhoz még fiatal vagy, másrészt a rák nem fáj, harmadrészt ált. nem mozgatható, hanem összekapaszkodik a környezetével.

Szóval vmilyen jóindulatú elváltozás lesz.

2013. márc. 8. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
köszönöm! valószínűleg uh-ra fog küldeni a háziorvos, ugye? mire számíthatok ezen kívül?
2013. márc. 8. 19:07
 3/15 anonim ***** válasza:
Ez nyirokcsomó duzzanat lehet.Talán valami baci kerülget,de lehet aprócska sérüléssel bekerült bacitól is, vagy ha nagyon megnyomta esetleg a melltartó.Nekem is szokott lenni időnként, fura módon nyáron jön nálam elő.Semmiség, de valóban kellemetlen.
2013. márc. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Ne nagyon nyomkodd, főleg mert ha nyirokcsomó akkor sokkal nagyobb lesz ha folyton "buzerálod".
2013. márc. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Majdnem 100%, hogy a nyirokcsomó van megduzzadva, vagy mechanikus ingerlés miatt, vagy valami fertözést kaptál.


Menj orvoshoz, ö meg tudja állapitani az okát, és megfelelö kezelést is tud adni.

2013. márc. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen mindenkinek. picit megnyugodtam. tegnap már olyan ideges voltam h szinte egész éjjel nem aludtam :(
2013. márc. 8. 19:20
 7/15 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat! kicsit sikerült megnyugtatnotok! remélem nem lesz baj!
2013. márc. 8. 19:37
 8/15 anonim válasza:
Majd írd meg, hogy végülis mit mondott a doki, légyszi!
2013. márc. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
rendben!
2013. márc. 8. 20:06
 10/15 anonim ***** válasza:

Szia! Ilyet én is találtam a mellemben, kb. bab nagyságú elmozdítható göb. Csak menstruáció előtt éreztem, de amúgy nem fájt.

Háziorvos onkológiára, onnan meg ultrahangra küldtek, hol megállapították, hogy jóindulatú, csak fél évente kell visszamenni kontrollra, meg ha esetleg tapasztalok változást.

2013. márc. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!