Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mostanában észrevettem hogyha...

Mostanában észrevettem hogyha lefekszek a barátommal másnap kicsit barnás folyásom van. Mitől?

Figyelt kérdés
Még nagyon a szexuális élet elején vagyok. Így szokott is fájni az együttlét. Amióta "próbálkozunk" azóta mindig folyásom van. Olyan sárgás. Ez fertőzés? És ha egyik nap lefekszek a barátommal másnap amikor önkielégítést akarok végezni észreveszem, hogy a nedvesség ami kijön belőlem olyan barnás és nem teljesen folyékony hanem olyan "töményebb" mint a takony:) Mitől? Fertőzés áll a háttérben vagy csak minden alkalommal felsért vmit barátom és "így védekezik" a nemi szervem?
2008. jún. 11. 12:29
 1/2 anonim ***** válasza:

Lehet atól is ,hogy a barátod felsérti a hüvelyed,de inkább fertőzés jele.

Szerintem mindenképpen menj el az orvoshoz,hogy adjon rá valamit,amitől elmúlik.

Minél előbb mész annál hamarabb megszünik a problémád.

2008. jún. 11. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is fertőzés.

Mivel az írod a szexuális életet még csak most kezded,lehet, hogy van egy sérülésed ami minden alkalommal újból "megsérül".

Minél elöbb menj orvoshoz! És használjatok ÓVSZERT!!! Nem a barátod, hanem a te érdekedben.

2008. jún. 14. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!