Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mostanaban majdnem minden nap...

Mostanaban majdnem minden nap tornazom, kerulom a zsiros-cukros dolgokat, rozs kenyeret eszem leginkabb. miert van az hogy meg mindig ott a narancsborom sot, ahogy eszrevettem meg jobban latszik? Mit tegyek? Segitseget varok.

Figyelt kérdés
2011. júl. 19. 11:00
 1/10 A kérdező kommentje:
egyedul a hasam lett kisebb..ugyanugy meg mindig ott van az uszogumim es a vastag labak:(
2011. júl. 19. 11:01
 2/10 anonim ***** válasza:
[link] Nézz körül itt,nagyon jó táplálkozási tanácsot is adnak!
2011. júl. 19. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Iszol mellé napi 2-3 liter ásványvizet? Nekem az segített, plusz a Dr Kelen-féle zselé.
2011. júl. 19. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
keves vizet iszom:( max napi 1L,de az is neha van.
2011. júl. 19. 14:47
 5/10 anonim ***** válasza:
Öreg hiba. Mitől várod akkor, hogy méregtelenítse a szervezetedet?!
2011. júl. 19. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ilyen melegben egy felnőtt embernek napi 4 liter simán.


Azt bírom amikor a fodrásznál a nők beszélgetnek a fosnorbi rubintréka kajákról, meg arról hogy ők napi 2 deci vizet isznak :D


Nem én leszek veseköves. Én 5l - is nyomok valamikor.

2011. júl. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Igazuk van a többieknek! Nekem is meg kell erőszakolnom magam,hogy lemenjen a 3 liter,de február óta komolyan látványos a combomon-fenekemen a változást! Egy tuti étrend,rendszeres testmozgás és sok-sok-sok víz! A vizelettel távozik a sok szar ami maga a narancsbőr!
2011. júl. 20. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
a vizelettel tavozik????
2011. júl. 20. 09:04
 9/10 anonim ***** válasza:

Igen, bármilyen hihetetlen is. Egyébként nem olyan nagy cucc rászokni a rendszeres vízivásra. Én minden reggel veszek egy palack (1,5 l) ásványvizet, ez munkaidőben lecsúszik. Mellette ugye ebédnél leves, néha tea. Este gyógyteát iszom, 3-4 deci, reggelihez is még otthon iszom egy nagy pohár folyadékot, a 2-2,5 liter bőven összejön. Ha sportolok, vagy sokat vagyok melegben, rohangálok a városban, akkor ennél jóval több is.


Egyébként nekem elég volt elkezdeni, és mostmár szomjas is vagyok, ha nincs meg a rendes napi mennyiség.

2011. júl. 20. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Igen! Érdekesen fogalmazva: kipisiled a zsírt...ez elég hülyén hangzik,de így van és a narancsbőrért az adalékanyagok is felelősek,amelyek majdnem minden kész kajában benne vannak:ketchup,cukros löttyök,stb...ezért van is van a fiatal lányoknál is narancsbőr probléma.Cukrot,fehér lisztet próbálj meg nem enni és csak vizet és esetleg gyógyteát inni,de tényleg azt ajánlom,hogy olvass utána! Belinkeltem egy oldalt,ott írnak a narancsbőr kialakulásáról,stb..nem muszáj azokra a kezelésekre elmenni,de legalább ad egy irányt!
2011. júl. 20. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!