Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az egyik szeméremajkamon van...

Az egyik szeméremajkamon van egy dudor, és a hüvelyemnél is egy. Kicsit beljebb. Nem kell nagyon benyúlni, csak egy icipicikét. Mitől lehet? Kicsit fáj.

Figyelt kérdés
A nőgyógyász mit csinálhat ezzel? Ad rá kenőcsöt, vagy? Ha nem szoktam nőgyógyászhoz járni, akkor is elmehetek nőgyógyászhoz akkor is.22/L

2013. márc. 27. 19:47
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem Bartholin-mirigy cisztám volt ilyen leírással, mint amit te leírtál.

Erről azt kell tudni, hogy 1-2 nap alatt meg tud egy kisebb alma nagyságúra duzzadni és iszonyatosan tud fájni.

Ezt azonnal műtik. De képes öngyógyulásra is, nálam meggyógyult magától, de ha már nagyon meg van duzzadva és nagyon fáj, akkor már azt tényleg műtik.

Persze nem vagyok orvos, ezért nem tudok diagnosztizálni, meg neten keresztül még egy orvosnak is nehéz, így azt tanácsolom, hogy sürgősen menj orvoshoz! Mert ha egy kicsit fáj, fog az még jobban is!:(

2013. márc. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
22 évesen már épp ideje nőgyógyászhoz menni, főleg ha baj van.
2013. márc. 28. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!