Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez most valami fertőzés vagy...

Ez most valami fertőzés vagy csak allergia?

Figyelt kérdés

Hello!Ez már a 2. alkalom hogy ilyen előfordult. Szerintem a betét miatt. Először COOPosat vettünk,most Always betétet. De az a baj,hogy 3-4 nap használat után a nemiszervem környékén piros lesz és apró hólyagos. Canestennel kenem akkor 2-3 nap és elmúlik. De ha nincs meg a menszeszem akkor nem ilyen. Allergia vagy fertőzés? Kivel történt ilyen?

14 / L



2013. márc. 29. 20:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem allergia ha csak akkor van. Anyukádnak szólj!
2013. márc. 29. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mindig csak az a biztos, amit orvos mond! Látatlanban diagnózist felállítani óriási felelőtlenség!!!
2013. márc. 30. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ez így biztos, hogy allergia, hiszen mindig a betét használatakor jelentkezik.

Betétet kellene váltanod.

2013. márc. 30. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Csak a használatakor.Igen szóltam neki,azért is vett másfalyta betétet és ugyan olyan lett tőle. Majd még kipróbálunk párat!:) köszi mindenkinek!!
2013. márc. 30. 09:29
 5/7 anonim ***** válasza:
Keress valamilyen antiallergén típust.
2013. márc. 30. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az Always elég műanyagos,valószínűleg allergiás vagy rá.Próbálj ki többfélét,hogy melyik válik be.
2013. márc. 30. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :)
2013. márc. 31. 09:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!