Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Grapefruitmag kivonat hüvelygo...

Grapefruitmag kivonat hüvelygombára?

Figyelt kérdés

Visszatérő hüvelygombában szenvedek, és nagy elkeseredésemre kipróbáltam a grapefruitmag kivonatot. Mindennap ittam és elmúlott minden panaszom! Viszont egyik nap elfelejtettem és egyből visszatért :(

Vannak köztetek akik használják? Elég ha megiszom, vagy a hüvelyben is alkalmazni kéne oldatként? Olyan jó lenne, ha tudnátok segíteni!


2013. márc. 30. 11:24
 1/9 anonim ***** válasza:
Orvosnál voltál?
2013. márc. 30. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
35%

Orvoshoz kell elmenni, nem vaktában otthon próbálkozni!

Nekem semmi bajom a természetes gyógymódokkal, de azért előbb jobb tudni, hogy konkrétan az embernek mivel van dolga, amit te nem tudsz otthon megállapítani.

Egyébként néhány dolgot azért megkérdeznék. Élsz nemi életet? Amikor kezeltek gombával a párod is ki lett kezelve? Ha ki lettél kezelve, utána csináltál hüvelyflóra helyreállítást? Mert ha ezek nem történtek meg, akkor azért tért vissza, nem azért, mert az orvos által felírt dolog nem volt jó.

És amúgy nem tartanám kizártnak azt sem, hogy csak a tüneteidet nyomod el ezzel a módszerrel, amit csinálsz, a fertőzés ettől nem fog elmúlni.

2013. márc. 30. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

A grapefruitmag kivonat nagyon jó immunerősítő, nyugodtan idd tovább minimum 2x10 csepp, de attól óva intenélek, hogy hüvelyöblítésre használd!

Füdördj 2-3 napig sós vízben (tengeri sót lehet kapni herbáriákban pl. thetis tengeri só, nem habzó). A só is öli a gombát, és a grapefruitmag kivonat is belsőleg erősíti az immunrendszered és közben gomba és vírusölő hatása is van.

2013. márc. 30. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Voltam orvosnál és MINDIG Canestent írt fel... Az elején használt, aztán semmivel nem lett jobb. Ma nem tudtam elmenni dokihoz, legközelebb is csak kedden tudok, azért kérdeztem! Olvastam, hogy 3/4 liter vízbe 2-3 cseppet kell cseppenteni a hüvely irrigáláshoz, azért érdeklődtem vélemények felől!

Köszönöm a segítséget!

2013. márc. 30. 14:39
 5/9 anonim ***** válasza:

Hát én biztosan nem irrigálnék vele! Kizárt. Én ecetes fürdőztem mindig. Alapvetően nem segített, de egy időre megszüntette a tüneteket.

A dokinak nyugodtan szólj ilyenkor, hogy írjon mást, mert az már nem hat.

Én is összeszedek könnyen minden sz*rt, pedig már már kórosan ügyelve egyensúlyozok pl egy nyilvános wc felett, ha úgy van és még is...

Kb két hónapja voltam utoljára gombás, akkor egy kéthetes gyógyszerkezelést kaptam, három napos gombára való kúppal, utána pedig kamillás kúp, amíg úgy éreztem, hogy már minden rendben. Azóta iszom a cseppeket is újra és egyelőre nem tudom minek köszönhető, de nem jött vissza.


Egyébként nekem hál istennek napgombám is van, erre ajánlották először, nyáron kiderül arra mennyire használ, egyelőre bizakodom!

2013. máj. 3. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az újjabb választ! Több, mint egy hónapja iszom grapefruit mag kivonatot és csodák csodájára azóta semmi tünet! Akkor kezdtem el inni, mikor pont gombás voltam és 1-2 napon belül éreztemt a javulást! Nagyon örülök, nagyon jó!!! :)
2013. máj. 3. 09:21
 7/9 anonim ***** válasza:
Szia kérdező. Én is most próbálkozok visszatérő gombámra a cseppekkel egyenlőre nem hatott kb. 4-5 napja iszom pedig vettem be mycosistet ami szintén nem hatott. Pedig nagyon bizom benne hogy segiteni fog. Eddig az almaecet távol tartotta tőle 1 évig ajánlottam is mindenkinek de úgy néz ki megszokták a gombáim és már nem segit. :( Neked kezelés nélkül hatott? Pár nap után? Köszi.
2013. jún. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Mielőtt megvettem az első grapefruitmag kivonat cseppet, havonta visszatérő gombám volt. Mikor utoljára gombás voltam előtte, a nődokim canestent írt fel (újra, mint mindig), nem váltottam ki, hanem elkezdtem inni a cseppet. Napi 20-szal kezdtem, először egyszerre (hát az íze nem volt kellemes), és 2-3 nap múlva TÉNYLEGESEN javulást éreztem. Nem egyről a kettőre, de lényegesen elmúlt a viszketés, igaz, a folyás még meg volt. De az is szűnni kezdett lassacskán. Ez volt már 3 hónapja (pár nap híján), ami hatalmas szó, mert mint említettem, havonta szenvedtem gombától odalent. 1-másfél hónapig tartottam a 20 cseppet, de aztán levittem 15-re, most meg már nem is iszom minden nap, 3-4 naponta, de gomba sehol. Csak ajánlani tudom, nagyon szeretem, nekem nagyon nagyon bevált! Grape Vital-t használok, szerintem Te is ezt próbáld ki, ne másik márkát. Írj, hogy segített e! Kívánom, hogy úgy legyen!
2013. jún. 29. 13:14
 9/9 anonim ***** válasza:
2021. máj. 24. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!