Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Grapefruitmag-kivonat forró...

Grapefruitmag-kivonat forró teába?

Figyelt kérdés
candidára magkivonatot javasolt az orvos, szedem a cseppeket szorgalmasan, viszont csak ma jutott eszembe, hogy lehet-e vajon forró teába is tenni a cseppet, mivel a c-vitamin elbomlik 50 fokon, vagy a magkivonatban lévő anyagok másként viselkednek és nem árt nekik a forró víz? csak azért lenne fontos, mert forrón könnyebben meg tudom inni, sima vízben vagy langyos teában túl keserű volt. köszönöm a válaszokat.
2011. okt. 28. 21:43
 1/2 anonim ***** válasza:
hát a te esetedben nem a c-vitamin a fontos szerintem forrón is ugyanolyan jó én is ittam elég sokáig és én is candida diéta mellett..nagyon szerettem de én a nem keserű változatát ittam sőt ugy rémlik olajos volt nem volt semmiféle íze próbáld ki azt kicsit drágább de jobb nem teszi tönkre a gyomrodat a sav!
2011. okt. 29. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
tedd gyumis teaba. inkabb ne tedd forroba. EN a BIOMEdesre eskuszom. HOgy mutattak ki neked, h Candidad van?
2012. jan. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!