Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek 14 évesen átlagos...

Szerintetek 14 évesen átlagos az ekkora 'cici'? Olyan elkeserítő, hogy csak nekem nincs az osztályban mellem. Rosszul érzem magam miatta!

Figyelt kérdés
[link]

2013. márc. 30. 20:08
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Ne érezd rosszul magad. Ez teljesen rendben van és még sokat fog változni. Ne irigyeld az anyányi tejcsárdákat, ez - főleg ebben a korban - kifogástalan méret.
2013. márc. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Nyugi,állítólag 20 éves korig nő a mell,szóval még változhat.
2013. márc. 30. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


A tested növésben van. Lehet, hogy 3 év múlva fogsz beérni, lehet, hogy már fél év múlva. Emiatt egyáltalán nincs miért parázni, hidd el, a jó nagy mell sokkal hátrányosabb, mint a kisebb... :) Ez a Tiéd?


Ha pedig ezért csesztetnek, sok eszük nem lehet.

2013. márc. 30. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
igen, ez az enyém... csak van akinek már extra melle van, van akinek átlagos, nekem meg ilyen kicsi :(
2013. márc. 30. 20:27
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Ne rakj fel ilyen képeket,nem néztem meg,mert bárki megnézheti és igen könnyű kideríteni aki járatos benne az email címed,ami az internetre felkerül az ott is marad,ez a mondás van.Ha valaki kideríti az emailed,jelszavad akkor olyan is hozzáférhet és láthatja akit nem szeretnél,bárki láthatja,vannak beteg emberek.Legközelebb óvatosan.


Amúgy a te korodban minden normális van akinek alíg van cicije és van aki melles,akár már 12 évesen is,eleve nem mindenki lesz nagy mellű ezt el kell fogadni.,

2013. márc. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is ilyenem van, csak nem ilyen szép formájú. Látszik, hogy fiatal vagy, nem szabad ilyenen kiakadni.

Én is szeretem a sajátomat, te is megszeretheted a tiédet, ha nem vagy csípőből ellene.

2013. márc. 31. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Még bőven fejlődésben vagy, és nőhetnek a melleid is! Ne azt nézd, hogy más lánynak már nagyobb mellei vannak, mert mindenki más ütemben fejlődik! Azt kéne már egyszer és mindenkorra megérteni, hogy senkit nem lehet megítélni a testi fejlődése alapján, mert erről senki nem tehet!!! Egy nagy mellű lány semmivel sem értékesebb mint Te! Az igazi érték a belső tulajdonságaidban van.
2013. márc. 31. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
89%
Nekem tetszik, de nyugi, lesz ez még nagyobb is! :)
2013. márc. 31. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
69%
Nekem most is ekkora, és 30 éves vagyok. Ez miatt sose volt pasihiányom :)
2013. márc. 31. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
100%
Szia! Én is hasonló helyzetben vagyok, nemsokára 15 leszek és hát nincsenek valami óriási melleim. Nekem kicsit nagyobbak mint a tieid, de csak egy nagyon kicsit.Én is jobban örülnék neki, ha nagyobbak lennének, hiszen már majdnem minden barátnőmnek nagyobb melle van mint nekem,de reménykedek, hogy azért még megnőnek. Ne érezd magad rosszul emiatt, én úgy vagyok vele, hogy inkább legyen kicsi, de formás, mint hogy nagy, de lógó. Úgy tudom, hogy 20-21 éves korig nőhet a mell, szóval még bőven van idő a fejlődésre, úgyhogy nyugika :) 15/L
2013. márc. 31. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!