Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Honan tudom hogy megfog jönni?

Honan tudom hogy megfog jönni?

Figyelt kérdés
vasárnap megyek lengyel országba min 8 óra az út...és csak kétszer állunk meg...mostanába kéne megjönnie de jelét se látom...mit tanácsoltok tegyek be tampont még soha nem használtam az mennyiidejig elég?

2013. márc. 31. 12:06
 1/8 anonim ***** válasza:
eleve nem szabad feltenni addig amig meg sem jön. A másik sok esetben elsőre nem sikerül jól feltenni igy pont ne egy iylen alkalommal próbálkozz vele, mert egyik az nagyon kellemetlen lehet és végképp át is ázhtasz ha nem megfellőlen tetted be. Legyen nálad betét mást nem tudsz tenni, reménykedj hogy nem akkor fog megjönni pont. AMugy meg kötelező 2-3 óránként megállnia a soförnek, igy nem lesz gondod, nyugodtan tudsz cserélni betétet ha kell. Na meg szólhatsz is hogy neked el kell menned mosdóba és ennyi, köteles megállnia.
2013. márc. 31. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Soha ne használj addig tampont amíg rendesen meg nem indul a vérzésed, mert felsérted vele a hüvelyed, és könnyebben kapsz fertőzéseket!!!
2013. márc. 31. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
oké fogom köszi és pl:ha betétet hazsnálok mit ajánlotok allvays meddig tart ki mert én legutobb 2 óra után átáztam nagyon gáz volt két óránként meg nem fog megálni mert soha nem érünk oda
2013. márc. 31. 12:38
 4/8 anonim ***** válasza:

muszáj megállnia hidd el. Nem csak te leszel az aki nem birja 2 megállóval. Eleve törvényileg meg van adva hogy mennyi időközönként kell megállni. A másik nem biztos hogy épp meg fog jönni. szoktak elötte lenni jelek rá? pl has fájás, mell fájdalom ilyesmi?

Vegyél éjszakai betétet az jóval hosszabb igy elöl hátul nem folyik ki és többet is bir én az always-t szoktam venni. Ez jóval többet bir. Semmiképp ne a gagyi 200Ft-os betétet vedd meg.

2013. márc. 31. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

épp ezaz hogy csak úgy megjön semmi elötte kész katasztrófa nem tom mit csinálljak

aszem lenyugodok és reménykedem hogy nem jön meg..

2013. márc. 31. 12:49
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem se aggódj. Indulás elött tegyél be egy sima betétet inkább legyen bent fölöslegesen mint hogy kellemetlenség legyen. Aztán amikor megálló van és elmész pisilni ugyis látod hogy megjött-e. Nem kell ennyire túl spilázni a dolgokat. Ez egy természetes dolog, persze kellemetlen és macera igy utazni de minden nővel van ilyen.
2013. márc. 31. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az Always éjszakai elég sokat bír.Indulás előtt tegyél be tisztasági betétet.
2013. márc. 31. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi rendesek vagytok :D
2013. márc. 31. 13:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!