Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzásgátló- Hogy szedjem...

Fogamzásgátló- Hogy szedjem tovább?

Figyelt kérdés
Symicia fogamzásgátlót szedek. Ma be akartam venni a vasárnapi adagot, és láttam, hogy a szombati nyitva van, de benne van a tabletta, így bevettem azt is és a mait is, ahogy a tájékoztató írta. Ezután vettem észre, hogy tegnap a másik sorból szedtem be egyet. Hogy szedjem majd tovább?

2013. márc. 31. 18:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Attól még ugyan annyi marad a tablettából! Szedd tovább ahogy szoktad! A napok csak arra vannak ott,hogy ne felejtsük el,hogy bevettük e a gyógyszert, amúgy semmi más szerepe nincs!
2013. márc. 31. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Úgy értettem, hogy tegnap is bevettem egyet, csak azt a másik sorból, és azért gondoltam ma azt, hogy nem vettem be. Szóval tegnap is bevettem, meg ma is kettőt.
2013. márc. 31. 19:28
 3/8 anonim ***** válasza:
Sajnos így veszítettél egy levél tablettát. Ugyanúgy szedd tovább,ahogy eddig,minden nap. Amiből viszont bevettél + egyet,tedd félre.Ne szedd már be úgy,h kihagyod azt az egy tablettát.
2013. márc. 31. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
És, ha holnaptól folytatom ugyanezt a levelet a végéig, és így egy nappal korábban kezdődne a 7 napos szünet?
2013. márc. 31. 20:29
 5/8 anonim ***** válasza:
Azt is megteheted,de az valószínűleg bezavar a vérzésbe.Akkor csúszik a ciklusod.
2013. márc. 31. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Jól van, köszönöm szépen a segítséget!
2013. márc. 31. 21:45
 7/8 anonim ***** válasza:
Szedd ugyanúgy tovább, ahogy amúgy tennéd, és nem veszítettél egy levél tablettát. Csak szimplán 20 napig fogod most szedni, és utána jön a 7 napos szünet. Ez nem zavar be a ciklusodba, egy nappal korábban jön majd meg és ennyi :)
2013. ápr. 1. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2013. ápr. 1. 01:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!