Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Csajok! Nektek fáj, ha megvan?...

Csajok! Nektek fáj, ha megvan? Ha igen hol és mennyire? Van valami előjele, mielőtt megjön? Lécci kort is írjatok! :-)

Figyelt kérdés

2013. márc. 31. 22:43
 1/8 anonim ***** válasza:

nem mindig fáj. többnyire a derekam szokott. a folyáson kívül nincs más előjel.

14

2013. márc. 31. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nekem eléggé fáj, ha megvan, görcsöl a hasam. Előjele is van: általában 2 nappal előtte már szúr a hasam, hányingerem van, fáj a fejem gyakran.

23/L

2013. ápr. 1. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Nekem görcsölni szokott a hasam. Előjele csak nagyon ritkán van,inkább kiszoktam számolni előre és így sosem ér meglepetés 14
2013. ápr. 1. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Előtte jópár napig fájni szokott a mellem.Menzesz alatt az alhasam szokott fájdogálni,de nem vészes.17 éves vagyok.
2013. ápr. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

fájdogál az alhasam előtte 2-3 nappal (de nem vészes),ettől függetlenül, de evvel egy időben ingerlékenyebb is vagyok, kb 1 héttel menzesz előtt olyan ehetnékem is van (ezt többször is észrevettem már). És mellfeszülés néhány nappal előtte.

28

2013. ápr. 1. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

nekem általában reggel jön meg és akkor amikor felkelek olyan mintha húznának le a földre, és rosszul érzem magam! :)

13

2013. ápr. 2. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
nekem az alhasam szokot görcsölni és hányingerem van elötte két nappal és hisztisebb vagyok 18éves vagyok
2013. ápr. 2. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hányok,hasmenésem van,hideg-meleg kirángásaim vannak,alig bírok menni mert gyenge vagyok ilyenkor és görcsöl a hasam eléggé . Ez mind az első nap . A többi 3 már jó :) ilyenkor egész nap fekszek az 1.nap

18 vagyok

2013. ápr. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!