Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Akinek nem volt fogadott...

Akinek nem volt fogadott szülésznője a János kórházban (Bp), az ügyeletes szülésznő mennyire viselte gondotokat?

Figyelt kérdés
Mi az, amit megtett értetek a vajúdás, a szülés alatt, és azután? Pl. levitt a kórterembe szülés után vagy egyedül kellett lejutnod valahogy? Hányan szültek az idő alatt párhuzamosan, mikor Te? Hogy oszlott meg a figyelme a szülő nők között? köszi a válaszokat!

2013. ápr. 1. 00:26
 1/1 anonim ***** válasza:
51%
Sajna nem János kórházi a tapasztalat, hanem Bajcsy. Kétszer szültem, mindkét szülésznő rendes és törődő volt, illetve mindhárom, mert az első szülésemnél éjszakai váltás is volt. Egyikük sem ült a szoknyámon, de azonnal jöttek, ha a férjem szólt, kértem labdát, takarót, hányótálat, hozták rögtön. Maguktól is benéztek, eleinte úgy 20 percenként, később gyakrabban. Fogadott orvosom volt viszont, de ő is kintről "izgulta végig" az eseményeket, az elején még beült kicsit beszélgetni, de mikor már keményebb fájások jöttek csak akkor jött be, mikor szükség volt rá, meg úgy félóránként vizsgálni. NEm tudom, a János milyen lehet, remélem hasonlóan jó élményekben lesz részed!
2013. ápr. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!