Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet ez? Elmúlik, vagy...

Mi lehet ez? Elmúlik, vagy betegség? Help!

Figyelt kérdés
Csütörtök óta érzem úgy,mintha fel lennék izgulva. Pedig nem vagyok,egyáltalán nem is gondolok semmi olyanra,szűz vagyok. Egy kis nyomás is társul hozzá,de nem fáj. Csak hát kellemetlen,és a furcsa érzés miatt még egyhelyben ülni sem tudok. Ez már kétségbeejtő. Először hólyag problémára gondoltam,de nem tudom,hogy az okozhat e ilyen tüneteket. Sűrűn járok mosdóba,arra is gondoltam hogy felfáztam vagy valami. Amilyen hipochonder vagyok,már arra gondolok hogy PGAD-ben szenvedek. Valaki nyugtasson már meg,hogy elmúlik.:( 17 éves múltam,és így is van elég bajom az egészségemmel (ha kell ezt kifejtem privátban)...A háziorvosom képen röhögne,ha evvel odaállítanék elé,neki egy tüdőgyulladás diagnosztizálása is nehezére esik...A szüleimmel sem tudom ezt megbeszélni. :(
2013. ápr. 1. 11:37
 1/1 anonim válasza:

szerintem sok volt speed vagy az extasy.... de csak vicc :D


először is találnod kell valakit akivel megkéne beszélned a dolgokat.

viszont ha a házi orvos nem foglalkozik veled miért nem mész be a kórházba? mondjuk lehet nem fognak veled csinálni semmit amilyen a mostani egészség ügy..

de egy próbát meg ér

2013. ápr. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!