Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Baj ha 15 evesen nem hordok...

Baj ha 15 evesen nem hordok melltartot hanem csak busterakat ( sportmelltarto felesegeket) mivel nem valami nagyok a melleim?

Figyelt kérdés

Nem valami nagyok a melleim. Kb. ekkorak:

[link]

[link]

[link]



Valamivel nagyobbak, de nem sokkal. Ilyensmi toppokat szoktam hordani:

[link]



2013. ápr. 2. 13:15
 1/4 anonim ***** válasza:
15 évesen nekem is ennyi volt,én is ezeket hordtam...
2013. ápr. 2. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Dehogy baj.
2013. ápr. 2. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
22%

Szia.szerintem elég ciki,nálunk legalább is igen.èn 12 vagyok és még akkora mellem sincs mint a képeken.de kosaras melltartót hordok.miért is ?

1.tartja a mellem,jõvőben nem fognak lógni.

2.nagyobbat mutat.

3.menő.

Menj el anyukáddal akár kínaiba is és próbáld fel,biztos hogy a te méretedben is van melltartó.Remélem hogy segíthettem ;)

2013. jún. 6. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
87%
A jövőbeli lógásnak semmi köze ahhoz,h most hordasz-e melltartót. Én kb. 35 éves koromig,2 gyerek,13 hónap szoptatás után sem hordtam,mert nem lógtak.Sőt most 48 évesen sem lógnak igazán. Az,h lógnak-e, leginkább alkati kérdés és a szövetek rugalmasságán múlik. Sőt,ha feleslegesen hord valaki melltartót "ellustul" a mell. Persze,ha szeretné valaki nagyobbnak láttatni,esetleg eleve nagyobb,lazább a melle az más kérdés.
2013. jún. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!