Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogy lehet nyilvános wc-n...

Hogy lehet nyilvános wc-n pisiltetni azokat a kislányokat, akik túl nagyok ahhoz, hogy fölé emeljék a wc-nek, de túl kicsik, hogy oda guggoljanak, mint a felnőttek?

Figyelt kérdés
Értem ezalatt a nagycsoportos, és a kisiskolás korosztályt.

2013. febr. 17. 15:25
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

Egy kisiskolas mar tud a wc fole guggolni, mert az iskolaban sem ul ra (remelem ) a wc-re.

De szerintem 5-6 evesen meg nem olyan nagy, hogy ne tudnam felemelni nekem nincs gyerekem, de a kornyezetemben levo ekkora korosztalybol itelve. Amugy csak segiteni ellentamasztani (en mindig a kilincsbe kapaszkodtam gyerekkent, ha ugy ereztem nem tudom megtartani magam (ebben lehet segiteni)

2013. febr. 17. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem túl alacsonyak hozzá, hogy úgy fölé tudjanak guggolni, hogy biztosan belemenjen minden a wc-be?
2013. febr. 17. 16:20
 3/4 anonim ***** válasza:
78%
Nálam minidg van fertőtlenítő kendő, ami egyenként csomagolt. Azzal jól letörlöm a deszkát, aztán vastagon körbepapírozom, majd ráültetem.
2013. febr. 17. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
72%
Én is ezt szoktam, mint a második. Nekem még kisebb a lányom (4,5 éves) de képtelen vagyok már most tartani, ha éppen mondjuk bevásárlóközpontban jön rá a pisilés. Így körbepapírozva ráül és pisil.
2013. febr. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!