Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez normalis? Nem akarok...

Ez normalis? Nem akarok dokihoz menni! 13/L

Figyelt kérdés
Korubelul minden nap valami folyas szeruseg van a bugyimon. Ha feheret veszek fel,akkor kicsit sargas szinu. Nem viszket egyaltalan,de nem szagtalan. Mar kb. masfel eve menstrualok.Dokihoz nem akarok menni,anyukammal se nagyon szeretek ilyen dolgokrol beszelni. Versenyszeruen sporolok es voltam megcsinaltatni a sportorvosit,es ugye ahhoz kell vizeletminta.Az orvos azt mondta hogy semmi problema nincs a vizeletemmel,bar belekerult nemi huvelyvaladek. Ha gond lenne akkor kimutatna a vegeredmeny igaz? Kerlek segitsetek! Orulnek a nomalis valaszoknak! 13/lany
2013. ápr. 2. 17:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Ha dokihoz se akarsz menni, és Anyukáddal se akarsz beszélni, akkor mit vársz? Magától nem fog elmúlni!
2013. ápr. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Normális, nyugi!:)
2013. ápr. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ha a nem szagtalant úgy érted, hogy kellemetlen szagú, az nem biztos, hogy normális.
2013. ápr. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
szerintem normális nekem is volt régebben és semmi bajom nem volt tőle;)
2013. ápr. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi,ez normális fehérfolyás.
2013. ápr. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
62%
Ez teljesen normális fehérfolyás, ami minden nőnek van. Van akinek több, a szerencsésebbeknek kevés.
2013. ápr. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
6: Milyen szempontból szerencsésebb? A szex szempontjából biztos nem.:)
2013. ápr. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
szerintem normális, nekem is volt egy időbe
2013. ápr. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat! Igazabol,olyan mintha izzadsagszag lenne, punciszaggal. Maskepp nem tudom elmagyarazni. De nem eros a szaga, csak ha hozzanyulok a puncimhoz,es ugy megszagolom a kezem. Vagy ha a bugyimat szagolom meg,ugy,hogy hozzaer az orrom. De ha valami gond lenne,azt kimutatta volna a sportorvosnal a vegeredmeny nem?
2013. ápr. 2. 23:27
 10/12 anonim ***** válasza:
Szia! :) Az első válaszoló vagyok! Ha csak olyan szagú a folyásod, mint az izzadt punci szag, akkor visszavonom az első válaszom!!! Természetesen így teljesen normális!!! Nagyon szépen kérlek, ne haragudj, nem akartam Rád ijeszteni, és nem akartalak megbántani!!! Bocsánatot kérek!!!
2013. ápr. 3. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!