Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Másoknak sincs semmi előjel?

Másoknak sincs semmi előjel?

Figyelt kérdés

Azt mondják, hogy amikor megjön feszül, fáj a melled, fáj a hasad, rosszul vagy meg ilyenek. Nekem nincs semmi ilyesmi. Illetve évente max 3x fáj a hasam de a mellemen sose érzem, olyan mint lenni szokott. Onnan tudom, hogy meg fog jönni, hogy általában 1-2 nappal előtte látszik a bugyimon. Meg nem szokott erős vérzés lenni csak nagyon ritkán. Kb 5 éve van meg. Ez normális amúgy?

16/L


2013. ápr. 3. 20:52
 1/4 anonim válasza:
Szerintem teljesen normális.
2013. ápr. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 minimano07 válasza:
Azon szerencsések közé tartozol, akiknek nem fáj a menstruáció ! :D Ez normális. Más lány hány, meg rosszul van előtte is meg közben is. Jegyezd fel, hogy mikor jött meg, számolj rá 28 napot és körülbelül akkorra várható a következő mensesz. Így feltudsz készülni, hogy kb mikor is fog megjönni :)
2013. ápr. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mindenkinek másképp működik a szervezete.
2013. ápr. 4. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Minden ember más. Még nálad is változhat ez. Nekem sok minden változott a tini kori mensikhez képest. Pl régen simán volt egy hét, most már csak 3 napig tart. Régen nem voltak pre mens tüneteim vagy a peteérésnek jelei, most viszont vannak. Pre mens tünetem van hogy alig van, van hogy jobban, a hasam néha fáj picit néha egyáltalán nem. Nem vagyunk gépek, a hormon szintek sem mindig egyformák. Egyenlőre örülj neki hogy nincsen semmi kellemetlenséged. 29/N
2013. ápr. 4. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!