Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit fog velem csinálni a...

Mit fog velem csinálni a nőgyógyász?

Figyelt kérdés

14 éves lány vagyok, holnap megyünk anyával nőgyógýászhoz (nincs panaszom, csak el kell menni, hogy nincs e semmi baj..) és kicsit félek, mert még nem voltam. :s valaki aztmondta, hogy nem fognak 'feldugni semmit' csak megnéz, de itt olvastam mást is.

segítenétek? (természetesen szűz vagyok)


2013. ápr. 3. 20:53
1 2
 1/12 minimano07 válasza:
46%
A nőgyógyásztól nem kell félni. Ha szűz vagy, akkor a vaginádba nemfog felnyúlni, nehogy megsértse a szűzhártyát, de előfordulhat, h a végbélnyíláson keresztül nyúl fel és úgy tapogatja ki a méhedet. Ez annyit tesz h benyúl, és megnyomkodja a hasad és eközben megnézi hogy minden a helyén van -e. Ettől ne aggódj ! Ezen minden nő átesik.
2013. ápr. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
köszönöm, kicsit megnyugodtam :)
2013. ápr. 3. 21:13
 3/12 anonim ***** válasza:

VÉGBÉLNYÍLÁSON? te kész vagy! mással szórakozz már, ha ilyen sivár a lelki világod, ne a kis 14 évessel!!!!

Kizárólag kívülről fog a vizsgálat történni, az alhasadon.

2013. ápr. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

mondjuk azt furcsáltam én is..

köszönöm:)

2013. ápr. 3. 21:32
 5/12 anonim ***** válasza:
Pedig az 1. válaszolónak igaza van!
2013. ápr. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 minimano07 válasza:
Neharagudj. de mikor szűz voltam és voltam nőgyógyásznál akkor így vizsgált meg.. szval ennyit erről.. TE vagy a tudatlan.. :)
2013. ápr. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

mindenesetre holnap kiderül, majd írok.

köszönöm mindenkinek! :)

2013. ápr. 3. 22:48
 8/12 anonim ***** válasza:
Így igaz, hogy végbélen keresztül fog megvizsgálni.
2013. ápr. 4. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Hát kíváncsi vagyok, de szerintem ha nincs semmi panaszod, meg sem vizsgál. Ha mégis, akkor max megtekintés kívülről, esetleg uh. Témyleg szokás szűzeket végbélen keresztül vizsgálni, de ha a szűzhártyán nem túl kicsi a nyílás, akkor egy ujjal meg tud vizsgálni a doki hüvelyen keresztül is. Tőlem anno szűzen megkérdezte a vizsgálat előtt, hogy amennyiben lehetségesnek látja a hüvelyen keresztüli vizsgálatot, akkor is végbélen keresztül vizsgáljon, vagy a hüvelyit választom. Én inkább az utóbbi mellett voltam, és megoldotta anélkül, hogy sérült volna a szűzhártya.
2013. ápr. 4. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

nagyon félek. :/

csak azt nézi meg, hogy nincs e fertőzésem meg ilyesmi.

2013. ápr. 4. 15:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!