Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Megmértem a melleimet (ahogy...

Megmértem a melleimet (ahogy kell) és a számok alapján 75B-s. Viszont van egy 75As melltartóm és épphogy kitöltöm. Hogy lehet ez?

Figyelt kérdés

nem "occó kínaji" melltartóról van szó,szóval nem lehet elméretezve.

Mell alatti körméret: 75cm

Mell bőség: 90 cm

egyértelműen 75B. Viszont az A kosarú is furán áll,mintha nem tölteném ki,pedig igen. Nincs még B-s kosarúm,de láttam már és nagynak tűnik,mégha a számok alapján az jó :/ és tök ciki az is hogy mivel a melleim alakja is érdekes,ezért mégha ki is töltöm az A kosarat is,nem annak néz ki.mintha 2 számmal nagyobb lenne rajtam,mint kéne. És mások is így gondolják(a lányok,amikor öltözünk tesire). És ők is úgy látják,mintha nagy lenne rám,pedig nem :(

Talán a melleim formájával van a baj? (szinte nem látszik az a "csík" a két mellem között(ahol össze kéne érnie a melleimnek,ha érthető).

miért van ez? és miért nagyok a B-s kosarak?



2013. ápr. 3. 21:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Hatalmas eltérések lehetnek a méretezések között, ezért érdemes mindig felpróbálni a melltartókat vásárlás előtt. Számít a melleid formája, a vállad vonala, a kosár formája, a pánt hossza, máshogy áll a sima merevítős, a szivacsos, a push-up, ezer tényező játszik. Mivel nem vagyunk tökéletesek, nem lehet elsőre pont jót levenni a polcról, próbálgatni kell :)
2013. ápr. 3. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
oké köszönöm :)
2013. ápr. 4. 16:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!