Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Csajok! Mit csináljak, ha óra...

Csajok! Mit csináljak, ha óra közben jön meg, és olyan tanárral vagyok, akitől nem merek kikereszkedni (férfi)? Vagy ha aki is tudnék menni mit csináljak, hogy ne legyen baj (mivel semmit nem tudnék magammal vinni)?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 3. 22:04
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyjából pontosan jön meg, vagy legalább sejted, hogy mikor kell megjönnie, akkor tegyél be tisztasági betétet. Ha megjönne, akkor nem áznál át, aztán szünetben gyors tennél be egészségügyit vagy tampont. Legalábbis nekem, ha megjön, akkor először nagyon nagyon minimálisan jön, és kell neki pár óra, hogy normálisabb legyen. Bár nekem a hasam is eléggé fáj és levert is vagyok, általában érzem, hogy mikor fog..
2013. ápr. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

mielőtt kikéreszkednél magadhoz veszed azt ami kell (bétet, tampon) (nincs abba semmi szégyelni való se). szépen odamész hozzá, és szépen megmondod, hogy van egy kis gond és legyen szives kiengedni. Szerintem ki fog.

18/F

2013. ápr. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, csak attól félek,hogy nem veszem csak akkor észre, amikor már nagyon nagy a gáz, és ha a tanár meg nem enged ki... Az nagy baj.. Veletek történt már valami ehhez hasonló?
2013. ápr. 3. 22:14
 4/9 anonim ***** válasza:
79%

az ilyesmit biztos megérti. annyira tahó nem lehet senki.

amúgy nem történt, mivel fiú vagyok. ;)

U.I.: ne parázz

2013. ápr. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
85%
Mondd azt, hogy rosszul vagy. Ilyenkor szerintem muszáj kiengednie.
2013. ápr. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk férfi tanár minden probléma nélkül kiengedte osztálytársamat wc-re órán. Egyébként nem tudom, neked hogy van, de amikor nekem megjön, akkor 45 percet simán kibírok tisztaságival, mert annyira gyenge az elején.
2013. ápr. 3. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Csak attól félek, hogy csak akkor veszem észre, amikor már egy kicsi választ el az átázástól, és muszáj kimenni.
2013. ápr. 3. 22:43
 8/9 anonim ***** válasza:
Férfiak is tudják, hogy mi a menstruáció, hiszen legalább egy nő ismerőse minden férfinak van.
2013. ápr. 4. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Azért a legtöbbször nem elönt rögötn hanem kevéske jön, ha igy van akkor azért nem ázol át. Amikor kb várható akkor hazsnálj tisztaságit az is felszív azért valamennyit. De nyugodtan kikéredkezhetsz az órán még ha pasi is a tanár. Néha muszáj kimenni. Ha pl rád jön a hasmenés akkor is muszáj kimenni. Bárkivel előfordulhat. ki fog engedni a tanár. Betét bedig mindig legyen nálad, simán a zsebedbe csusztatod és senki nem fogja látni.
2013. ápr. 4. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!