Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nálatok mit jelent az, hogy...

Nálatok mit jelent az, hogy mértékkel enni?

Figyelt kérdés

Mikor megkérdeztem több embertől,hogy ,hogyan táplálkozzak egészségesen,akkor azt mondták,hogy egyek legalább napi 5ször változatosan és mértékkel,Azaz annyit egyek amekkora az öklöm..tényleg ez lenne a mérték? Ha annyit eszek amennyi az öklöm én attól csak éhesebb leszek,pedig nem vagyok sem dagi meg semmi ilyesmi,de kíváncsi lennék,hogy mennyi ez a mértékkel ,mennyi ételt jelent számotokra..:)

20 L



2013. ápr. 3. 22:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Annyit egyél amennyit kívánsz... Nem többet és nem kevesebbet.
2013. ápr. 3. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Fantasztikus válaszokat kaptál ezek szerint.


Az emberi szervezet egészen VÉÉÉLETLENÜL úgy épül fel, hogy érzi a mértéket.


Tehát ha nem építesz egy cukorgyárat (mert úgy sem tudsz), nem ültetsz be egy nagy földterületet búzával (hiszen úgy sem tudod ezt megtenni) de a természetes ételeidet fogyasztod -húsokat, zöldségeket, gyümölcsöket- akkor (megint csak VÉÉÉLETLEN) pont annyi kajával fogsz jóllakni, amennyire szüksége van a szervezetednek. Nyilván nem grammra pontosan, de éhezni nem fogsz, és hízni sem hiszen nincs cukorgyárad, nincs tejüzemed, nincs pékséged.. hiszen ezek csak az elhízáshoz, betegségekhez szükséges találmányok.

2013. ápr. 3. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Lakjál jól, de ne edd magad pukkadásig. Állítólag akkor egészséges az emésztés ha a gyomor 2/3-ig van.
2013. ápr. 4. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!