Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet terhes vagyok?

Lehet terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Egy hónapja abba hagytam a gyógyszert mert nagyon fájt a mellem azt hittem attól.De elmúlt.Közben szeretkeztünk a férjemmel.A menzi első napján elkezdtem megint szedni bár nem volt csak 3 csepp.Most nagyon hízok hatalmas a hasam és a mellem egy számmal nőtt és feszül hányingerem van.És állandóan a gesztenye pürét kívánom
2013. ápr. 4. 10:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Terhességem elején én is a gesztenyepürét kívántam nagyon :-D De ez nem jelent semmit. Ha gyanakszol, akkor miért nem csinálsz egy terhességi tesztet?
2013. ápr. 4. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha jól értem, egy hónapig nem szedted a gyógyszert!?!? Mert akkor minden további nélkül lehetsz terhes. Sürgösen csinálj tesztet, mert ha tényleg terhes vagy, akkor a gyereknek egyáltalán nem tesz jót, ha közben tablettát szedsz. A pár csepp vérzés meg inkább beágyazódás lehet...
2013. ápr. 4. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
igen nem szedtem le tettem a cigit két hónapja azt hittem attól hízok el is kezdtem diétázni és tornázni de egy deka sem ment le.Nem vagyok egy hízós fajta
2013. ápr. 4. 11:10
 4/6 A kérdező kommentje:
elmegyek és veszek ma egyet
2013. ápr. 4. 11:10
 5/6 anonim ***** válasza:
nőgyógyász megmondja
2013. ápr. 4. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
vettem tesztet negatív lett.
2013. ápr. 6. 09:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!