Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha fogamzásgátlót szeretnék...

Ha fogamzásgátlót szeretnék kiíratni nőgyógyásszal, akkor meg is kell vizsgáljon?

Figyelt kérdés
Még nem voltam soha nőgyógyásznál, és nem tudom, hogy ilyenkor meg is vizsgál vagy anélkül is kiír fogamzásgátlót.

2013. ápr. 4. 17:09
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen! Ez egyébként fontos!!!!
2013. ápr. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
oh értem köszönöm. reméltem hogy megúszom de ezekszerint nem :) egyébként miért fontos?
2013. ápr. 4. 17:15
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha normális a doki, akkor vérvételre is elküld.
2013. ápr. 4. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
71%
Mi az, hogy miért fontos? Komolyan azt kérdezed, hogy miért fontos megvizsgálni, hogy minden rendben van-e nálad, és alkalmas vagy-e fogamzásgátló szedésére? Ez egy gyógyszer.
2013. ápr. 4. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
89%
általában megnézik a méh helyzetét. normál esetben előrehajlik, de előfordulhat, hogy hátra és akkor a teherbeesés is nehezebb.
2013. ápr. 4. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
jólvan jólvan nem kell leharapni a fejem :) ezért kérdeztem mer nem voltam tisztában vele, hogyan is működik ez. de mostmár minden világos, köszönöm a válaszokat :)
2013. ápr. 4. 17:19
 7/10 anonim ***** válasza:
92%
Bocsánat, elragadtak az indulatok. :D
2013. ápr. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
semmi baj, én is szoktam itt látni felháborító kérdéseket, gondolom most az enyém is idetartozott :D
2013. ápr. 4. 17:25
 9/10 anonim ***** válasza:
Sajna mániákusan vizsgálnak.Meg megcsinálják a kötelező szűrővizsgálatokat,ami azért fontos.
2013. ápr. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem volt felháborító a kérdésed, a felháborító a válasz volt, de ne törődj vele!
2013. ápr. 5. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!