Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 7 hónapja nem menstruálok....

7 hónapja nem menstruálok. Segítene aki ért hozzá? Babát szeretnénk. Mit tehetnék? Milyen gyógyszert kellene szednem?

Figyelt kérdés
Hormonok: -LH:16,60IU/l -FSH:8,16IU/l -Progeszteron:2,470 nmol/l -Ösztradiol:188, 0 pmol/l -Totál tesztoszteron: 2,220nmol/l -Prolactin: 237, 00 mlU/l -TSH: 2,8900mlU/l -Szabad T4: 13,10 pmol/l -Szabad T3 :7,13 pmol/lDoki szerint normális. Babát szeretnénk. Mit tehetnék? Milyen gyógyszert kellene szednem?
2013. ápr. 4. 20:17
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Már eleve az Lh és Fsh elég sok. eleve egy szinten kell lenniük és 2 körülinek, neked ez jóval több. De értehető is ha nem menstruálsz.

Mindneképp menj el egy endokrinológushoz. Gondolom nőgyógyásznál voltál, de ez nem rá tartozik. De legjobb lenne rögtön egy meddőségi központ. Mindneképp kell több vizsgálat. Az orvos tudja majd megmondani milyen kezelés szükséges,

2013. ápr. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
A 06:40-es vagyok. Nekem sem megy sehogy a fejembe, hogy hogyan lehetnek sokan ennyire tudatlanok, hogy inkább idegen, névtelen internetes fórumozókra hallgatnak, mint az orvosra, aki csak vizsgálat után tud diagnózist felállítani!!! Egy felelősségteljes orvos sem diagnosztizál ismeretlenül, vizsgálat nélkül!!!
2013. ápr. 5. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

erdekes, ugy latszik a kerdezonek erzekeny pontjara tapintottunk, mert tobb valaszt is eltavolittatott, pedig csak az igazsagot irtuk le.... hiaba, tud az fajni....


Tenyleg remelem hogy elobb egy kis eszt szedsz ossze mielott gyereked fogan, mert ennyi IQval csak az orszag altagjat rontod, foleg ha meg szaporodsz is...


tessek, el lehet ezt is tavolittatni :x

2013. ápr. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
A dokid adja vissza a diplomáját, ha szerinte ez a hormoneredmény normális. Az FSH/LH arányának fordítottnak kellene lennie. Szerintem PCOS beteg vagy, sürgősen keress egy másik nőgyógyászt és egy ENDOKRINOLÓGUST! Ha 7 hónapja nem menstruálsz az nagyon nem normális! Főleg ha gyermeket szeretnél.
2013. ápr. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Tegnap 20 órásinak: Te egy nagyon gusztustalan ember vagy!!! Semmi közöd de elárulom, nem Én töröltem a válaszokat, nekem is ennyi jelent meg mire felnéztem. Mégis hogy jössz ahhoz hogy ismeretlenül ilyen dolgokat írsz nekem/rólam?! Valószínűleg ha van labor eredményem voltam dokinál. Méghozzá endokrinológusnál... Csak vidéken rettenetes idő még történik valami. De Aki undorító módon csak mocskolódik bizonyára nem rendelkezik annyi ésszel hogy esetleg belegondol, hogy próbálkozok megoldani a problémát. Kérdést tettem fel, van e valakinek tapasztalata ezen a téren. Doki az 1.női klinikára utalt, de IDŐPONTot kell kérni és munka mellett nem seperc. De köszönöm aki válaszolt. Többiek meg akik szemétségeket írtak szálljanak magukba és ne magukból induljanak ki.
2013. ápr. 6. 20:21
 6/19 anonim ***** válasza:
szerintem is nagy az esély a PCOS-ra. mindenképp menj el meddőségi központba ott ki fogják vizsgálni és tudnak is kezelni.
2013. ápr. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, sajnos a "tegnapi 20 órás" egy ritka nagy tahó, már korábban is találkozhattunk vele.

Ne törődj az egésszel, hagy figyelmen kívűl az ilyen válaszokat.

2013. ápr. 7. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Ja és a 60%-os se utolsó, de magát "elfelejtette" kimoderáltatni.
2013. ápr. 7. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, igen elképzelhető a PCOS régebben diagnosztizáltak cisztát, de később felszívódott. Viszont mostanában éreztem, hogy mintha megint feszített volna, de kiderül amint kapok egy munkaidő utáni időpontot és végre eljutok már normális nődokihoz is. Sajnos a labor is 3 hét volt, endodokihoz pedig 2 hónap volt a várakozási idő. Előttem pedig kontár nőgyógyász annyit mondott -majd ha fél évig nem jön meg akkor kell kezelni ennyi belefér. :( Hormon szintet se nézett mert "nem indokolt, fiatal csinos nő, mégis hogy lenne már hormonzavara. Talán kisterhes". Annyira utálom ezt. Pedig még borítékot is adtam, mégis semmibe veszi az egészségemet. Nagyon el vagyok már keseredve.
2013. ápr. 7. 15:40
 10/19 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, köszönöm a bíztatást. :) Szép napot nektek.
2013. ápr. 7. 15:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!