Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 7 hónapja nem menstruálok....

7 hónapja nem menstruálok. Segítene aki ért hozzá? Babát szeretnénk. Mit tehetnék? Milyen gyógyszert kellene szednem?

Figyelt kérdés
Hormonok: -LH:16,60IU/l -FSH:8,16IU/l -Progeszteron:2,470 nmol/l -Ösztradiol:188, 0 pmol/l -Totál tesztoszteron: 2,220nmol/l -Prolactin: 237, 00 mlU/l -TSH: 2,8900mlU/l -Szabad T4: 13,10 pmol/l -Szabad T3 :7,13 pmol/lDoki szerint normális. Babát szeretnénk. Mit tehetnék? Milyen gyógyszert kellene szednem?
2013. ápr. 4. 20:17
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Kedves válaszolók! Ha esetleg valaki még nézeget erre, igazatok volt, Pcos inzulin rezisztenciával. :( Meth-et kapok rá. Köszönöm hogy írtátok, mert így célirányosan mentem és kértem a hüvelyi UH-t, ahol beigazolódott. Szép napot mindenkinek!
2013. ápr. 14. 18:53
 12/19 anonim ***** válasza:
üdv a klubban:( sajnos nagyon sokan vagyunk....
2013. ápr. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Akit érdekel, az első Clostilbegyt kúra után pozitív terhességi tesztet produkáltam! :) Van remény csajok! :)
2013. júl. 5. 18:53
 14/19 anonim ***** válasza:
gratulálok, az nagyon jó, nekem most lesz majd egy closti kúra, bár a legtöbb PCOS-nak sajna nem segit sőt van aki cisztásodik tőle. Mennyi volt az inzulinod? CH számolgatós diétát csinálod?
2013. júl. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Az inzulin rezistenses papírom sajna nem is tudom merre hever. De a doki el se engedte kezdeni a Methet. Másik dokihoz mentem, mert ezt nagyon ajánlották. Ch számolás nem is igazán volt, csak a szénhidrátot kellett a lehető legminimálisabb szintre csökkenteni. Teljes kiőrlésű vackok, reggelire semmi gyümi fehércukor stop. Leszoktam a kávéról is. Csak oda kellett figyelni, hogy mikor, mit, és mennyit eszek. Azt mondta az orvos ha gyógyszert kezdek szedni, azt nagyon nehezen hagynám el, de nem volt annyira vészes az érték, hogy a szervezetem ne hozza helyre a hibát. Norcoluttal meghoztuk a mensit, és az első Clostis kúra sikerült. Most próbálok még figyelni a cukor és szénhidrátra, de olyan kívánós vagyok, hogy néha a Manó győz. :D Sok sikert!
2013. júl. 8. 19:25
 16/19 anonim ***** válasza:
kőszi. Hát figylej nagyon mert baj lehet belőle. Az eleén kb 80% aze sély a vetélésre ha nincs kezelve és sajnos a terhességi diabéteszre is nagyon nagy az esély még a szigorú diéta mellett is. AZért nekem fura amit a gyóygszerről mondott mert ez nem igy van ez biztos, de reméljük nem lesz nálad gond. midnenesetre szerencséd volt az biztos. Remélem én is igy leszek.
2013. júl. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Én megbízom a dokimban, és megpróbálok minél jobban odafigyelni az étkezésekre. Sok sikert neked és a többieknek is! Majd még jelzek, mi történik velünk. :)
2013. júl. 10. 15:58
 18/19 A kérdező kommentje:
Ígéretemhez híven jelentést teszek. :) A 6.dik héttől az émelygés és hányás eluralta az életem. Húst és húsféllét még csak látni sem bírtam. Főzni és enni aztán végképp semmi állatit. a 12.hét 2 napján elkezdtem vérezni, és rettenetesen görcsölni, szurkálni, feszülni. A placenta a méhszájra nőtt és kezdett leválni. Kaptam utrogestant és fekvés. Ennek ellenére 2 naponta véreztem. Rettenetesen féltünk. Majd 1 hét kórházi kezelés után hazamehettem, a méhlepény feljebb vándorolt. 1 hét után ismét kórház, ugyanis elkaptam egy fertőzést odabenn, amitől azt hittem szivárog a magzatvíz, de hálaistennek nem.A feszülés és szurkálás nagyon rossz volt, és ameddig meg nem mozdult a pici(16-17hét)maradt is. Most 20 hetes 3 napos vagyok, de a baba 21+4nek felel meg. Ő jól van. Kisfiú. :)
2013. okt. 26. 22:42
 19/19 anonim ***** válasza:
Gratulálok a babához, vigyázzatok magatokra!
2013. dec. 9. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!