Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A push up melltartótól kevésbé...

A push up melltartótól kevésbé nő a mell? Vagy lógni fog?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok (nemsokára 16) elég kicsi a mellem (70-75A vagy 70B fajtától függően, leginkább 75A, és tényleg kicsi.) Viszont szeretek cisnosan öltözni, és kevés ruha áll jól a deszka lányoknak, úgyhogy ha elmegyek otthonról, szinte mindig nagyon push up-os melltartó van rajtam. Eleinte zavart kicsit, de már semmi bajom nincs vele. Viszont azt hallottam valahol, hogy az gátolja a cicit a növekedésben (mert hogy nyomja). Más meg azt mondta, hogy lógni fog tőle a mellem, mert megnyújtja a szöveteket, és nem működnek az izmok. Ez igaz lehet?

2013. ápr. 5. 16:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha arra gondolsz ami természetellenesen össze és felnyomja a melleket az úgy semmiképp nem egészséges viselet. Egy normális push up meg csak kicsit megemeli, azzal semmi gond. Amúgy a deszka lányoknak pont minden jól áll. Kivéve a kivágott felsők, de az push upolt kis mellel sem néz ki jól, hiszen látszik hogy az csak push up.
2013. ápr. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lógni akkor fog, ha nem hordasz melltartót (lásd természeti népek, ahol a nőknek gyakran derékig ér a melle...)
2013. ápr. 5. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
semmi ilyen következménye nincs. Arra figyelj hogy ha kényelmetlen, nyom vagy fáj tőle a melled akkor nem a megfelelő avgy a formája vagy a mérete. ilyenkor vegyél másikat.
2013. ápr. 5. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat, megnyugodtam :)
2013. ápr. 5. 18:22
 5/5 anonim ***** válasza:
75%

másodiknak: nem mindenkinél fog lógni a mell ha nem hord melltartót. anyám 27 éves koráig,nagynéném 30 éves koráig nem hordott melltartót,mert olyan normálisan álltak a melleik,fölösleges lett volna használniuk. még a tinik között is van ilyen. ismerek olyan lányt,aki hatodikos koráig nem hordott melltartót és úgy álltak a mellei(nem voltak kicsik),mintha ki lennének támasztva. amióta hord melltartót(hetedikes),azóta láthatóan már nem olyan feszes neki..


amúgy én nemsokára 15 leszek és velem is hasonló a helyzet. épphogy jó a 75A,de a mérés alapján mégis már B kosaras vagyok(mellbőség 90 cm,mell alatti körméret 75 cm). ki érti ezt?

2013. ápr. 6. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!