Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 4 napja volt Missed ab műtétem...

4 napja volt Missed ab műtétem. Gondolom a lelki okok miatt is, de foglalkoztat vajon mi történhetett velem a műtét alatt, hogyan végezték el?

Figyelt kérdés
Abban szeretném a segítségeteket kérni, hogyha valaki tudja, hol találok a műtétről pontos leírást leírná-e nekem az elérhetőséget, vagy valamit, mert a Google most nem akar barátkozni velem és csak műtét előtti/utáni beszélgetéseket, történeteket dob ki. De engem most nem a tapsztalatok érdekelnek, henem konkrétan az a 10-15 perc amíg én őntudatlanul feküdtem a műtőben, hogy mit is csinált az orvos. Segítségeteket előre is köszönöm!

2013. ápr. 6. 14:49
 1/6 anonim ***** válasza:
2013. ápr. 6. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2013. ápr. 6. 15:27
 3/6 anonim ***** válasza:

:( Sajnálom!


A video megnézéséhez sok erőt kívánok, nekem is volt missed műtétem, és én is megnéztem egy ilyet utána. Nagyon nehéz volt. Minden jót a továbbiakhoz!

2013. ápr. 6. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Megnéztem, de valószínüleg a beállítotságom miatt nincs probléma. Azért kicsit megdöbbentő, hogy mit csináltak, de hát sajnos ennek meg kellett történnie valamiért, bármennyire is fáj. Remélem soha többet nem kell átélnem ilyent. :(
2013. ápr. 7. 15:28
 5/6 anonim ***** válasza:

Úgy legyen!


Nem tudom mennyire vigasz ez ilyenkor, de a missed műtét után fél évvel teherbe estem, azóta van két szép gyerekünk, és semmi gond nem volt. Persze az angyalkánk, aki a 11. héten itthagyott ugyanúgy hiányzik ettől, de ma már képes vagyok szeretettel és elfogadással gondolni rá a fájdalom és a gyász helyett.

2013. ápr. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszonom a biztatast. Ha eljon az ideje biztosan osszejon. Elobb vagy utobb,nem csuggedek. Sajnos ami tortent megtortent,a korulmenyek kegyetlen osszjateka volt ez az egesz.
2013. ápr. 9. 02:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!