Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelyfolyásom van! De mitől,...

Hüvelyfolyásom van! De mitől, és magától is elmúlik?

Figyelt kérdés
2012 július vége óta hüvelyfolyásom van.Menzi még nincs, csak csöpögött úgy 1/2 hónapja. Nőgyógyászhoz kell fordulnom? Milyen eszközöket használ? Fáj? Nagyon szégyenlős vagyok... Szerencsére nem fáj a folyásom... Fehér színű, változó mennyiségben. 13/l ~nem fog megerőszakolni?~ NE KÍMÉLJETEK!!!

2013. ápr. 6. 21:13
 1/6 anonim ***** válasza:

először is ez teljesen normális. ha nem csí nem viszket, nem sárgás-zöld a folyás akkor nincs gond és nem kell rovoshoz menni. a folyás mennyisége és állaga változhat a hormonális változások hatására. Kéxöbb ha már fogsz emnstruálni könnyen lehet lesz olyan hogy zsúlós, átlátszó folyásod elsz. Olyan állagú mint a tojásfehérje. Ez pl a peteérésre is utalhat. Menstruáció elött a legtöbb nőnek több a folyása mitn máskor. Ez is normális. Ha már vannak barnázások, akkor hamarosan meg fog jönni. De hogy ez 2 hét vagy 2 hónap senki sem tudja. De készülődik ez tuti. Az mondják a fehér folyás kezdete után 1,5-2 évebne jön meg, van akinek elöbb van akinek késöbb. Minden ember más.

A másik. Az orvos természetesen nem erőszakolna meg. Nem is értem ez hogy jut eszedbe. A másik hogy a szűz lányokat nem ugy vizsgálják mint aki nem az. Szégyenlősnek is fölösleges lenni mert neki az ugyanolyan belenéznie a puncidba mint amilyen a fogorvosnak benézni a beteg szájába.

2013. ápr. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ja azt elfelejtettem hogy elmulni nem fog a folyás még jó ideig. a legtöbb nőnek a klimax-ig (amikor kiöregszik a hormonháztartás és már nincsse peteérés se menstruáció) van fehér folyása.
2013. ápr. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Honnan veszed azt a butaságot, hogy a nőgyógyász meg fog erőszakolni??? Na itt az eredménye a fanatikusan csak női nőgyógyászt ajánlgató válaszoló írásainak!
2013. ápr. 7. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Most nem kell nőgyógyászhoz menned, mert ez a folyás normális, de ha majd más miatt kell elmenned életedben, akkor sem akar semmi rosszat, csak segíteni!
2013. ápr. 7. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat..

a megerőszakolás csak egy "futó" gondolat volt... arra utalt , hogy nem fog-e fájni, pedig tudom, hogy a megerőszakolás és a fájdalom egészen már dolog..!!

2013. ápr. 7. 08:00
 6/6 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem kell ezzel dokihoz menned, ez normálisank tűnik így.

Ha orvoshoz kellen majd menned, akkor menj gyereknőgyógyászatra, ahol azért óvatosabban bánnak veled és szerintem eleve női orvos van ott.

2013. ápr. 7. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!