Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A vizeletemben találtak...

A vizeletemben találtak gombát illetve baktériumot. Sárga hüvelyfolyásom van. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Nőgyógyászhoz fogok menni jövőhéten, de azért gondoltam felteszem itt is a kérdést. Volt már valakinek ilyen?
2013. márc. 24. 18:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Gomba van a vizeletedbe, meg baktérium. Fertőzést kaptál. A doki majd ír rá gyógyszert.
2013. márc. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
De ugye nincs nagy baj? Ez szexuálisan kaphattam el? :(
2013. márc. 24. 18:47
 3/12 A kérdező kommentje:
Ezt*
2013. márc. 24. 18:47
 4/12 anonim ***** válasza:

szexuális uton hüvelyi fertözést kaphatsz, most az nemtudom mehet e tovább hugyutakba / vesébe. De am gyomorból is indulhat. gomba alap hogy van, az a gond ha felborul az egyensúly és gyenge az immun ezt visszaállítani.


Én eddig egy számomra hitelesnek tünö infót találtam a candida gyógyításról. Angol ingyen netes könyv: How I cured my candida accidentally

2013. márc. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nagy baj ettől nincsen. Valszeg kapsz antibiotikumot, az majd kigyógyít.
2013. márc. 24. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Valószínű egy felszálló fertőzés,ami a nőknél elég gyakori anatómiai okok miatt. A nőknél a húgycső rövid és egyenes,ezért nagyon gyakori,h a nőgyógyászati fertőzés "felterjed" a húgycsövön keresztül a hólyagba,onnan pedig akár a vesékre is.
2013. márc. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Persze,ha kezelnek nem lesz komoly bajod!
2013. márc. 24. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a vizeletben találtak sarjadzó gombákat. nem volt nekem sem és a páromnak sem tünete. Nőgyógyászhoz mentem, írt fel gombaölő tablettát, amit együtt szedtünk, és hüvelykúpot. Kontroll vizelet rendben volt.
2013. márc. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Akkor lehet csak nagy baj, ha nem kezelik időben, megfelelően! Ezért kell orvoshoz menni!
2013. márc. 25. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Akár vesemedence gyulladás, akár méh,petefészek gyulladás is kialakulhat belőle.
2013. márc. 25. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!