Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nem tudom hogy ez betegség e....

Nem tudom hogy ez betegség e. Megpróbáltok segíteni?

Figyelt kérdés
Mikor megvan,és pisileg,nagyon feszítő érzést érzek odalent? Lehet hogy valami bajom van? Normális ez? Ti hogy tapasztaltátok? L/14,5
2013. ápr. 7. 22:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha nekem épp megvan, akkor sem tapasztalok változást vizeletürítéskor. Szerintem, amit te érzel az nem normális. Lehet hogy menstruációkor mindig felülfertőzödsz és ezért érzed, amit érzel. Menj el nőkurkászhoz!
2013. ápr. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
kérdezd meg Anuykádat neki nem szokott-e ilyen lenni. Pont erröl a tünetről még nem hallottam de sokaknak vannak mindenféle fájdalom, tünet, görcs stb ilyenkor és teljesen normális. Valószinűleg ez is az szerintem, de azért Anyukáddal beszélj erről. Mindig érzed? mennyire erős érzés?
2013. ápr. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én is érzem ezt a feszítő érzést. Szerintem azért van, mert a méh a hólyag mellett van, menses idején ingerli azt, és ezért folyton olyan érzésem van, mintha pisilni kéne, pedig nem a hólyagom van tele, hanem a méhem nyomja. Így aztán az ürítés is nehezebb.
2013. ápr. 7. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha menstruáció alatt érzed csak, akkor nincs gond.
2013. ápr. 8. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Anyunak mondtam már bár nem nagxon érdekli. Amúgy köszönöm :)
2013. ápr. 8. 07:05
 6/8 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Hogyhogy nem érdekli Anyukádat? Ez borzasztó! Igaz, most nincs gond, de ha lenne, akkor se érdekelné?
2013. ápr. 8. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Érdekelné,de inkább magam szoktam megoldani a problémáimat. Nem vagyunk 100%-os anya-lánya viszonyban,de azért nem vészes :)
2013. ápr. 8. 07:08
 8/8 anonim ***** válasza:
ez nem betegség.
2013. ápr. 8. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!