Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha nem rendszeres a menstruáci...

Ha nem rendszeres a menstruációm, honnan tudhatom hogy mikor van peteérésem?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 7. 22:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Peteérésnél megváltozik a folyás, olyasmi lesz mint a tojásfehérje, illetve a reggeli, ébredés után mért testhőmérséklet is magasabb néhány tizeddel mint általában.
2013. ápr. 7. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem van egy kis folyásom peteéréskor, és onnantól kezdve kezd érzékennyé válni a mellem.
2013. ápr. 7. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nehezen és rendszertélen menzesz esetén nem is nagyön mérvadó. Miért kérdezed? Teherbe akarsz esni vagy épp védekezés miatt?
2013. ápr. 7. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hömérséklet megváltozik.
2013. ápr. 8. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Azért kérdeztem hogy mi célból kérdezi mert nem mindegy. Ha pl babát akar, lehet hiába van peteérés nem biztos hogy sikerül teherbeesnie. Mivel vannak ciklus problémái, könnyen lehet hogy nem megfelelő a hormonális háttér hozzá. Én is igy vagyok, hiába van peteérésem mégsem sikerült teherbeesnem spontán. (3-as voltam)
2013. ápr. 8. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

igen babát szeretnék

de eddig nem nem sikerült teherbe esnem (2szer)

nem szedtem soha fogamzásgátlót

talán harmadjára összejön már az a baba

2013. ápr. 8. 15:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!