Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől maradhat ki a menstruáci...

Mitől maradhat ki a menstruáció a terhességet kivéve?

Figyelt kérdés
Már 2 hete meg kellett volna jönnie, egyébként mindig rendben van a ciklusom, sose késik, inkább hamarabb jön. Nem voltam együtt senkivel se, úgyhogy a terhesség kizárva. Stresszes időszakot élek, de volt már sokkal rosszabb és akkor se maradt ki. Nem voltam beteg és nem fogytam, sőt az utóbbi hónapokban inkább híztam 4 kilót, de azt sem hirtelen. Előre is köszönöm a válaszokat!
2013. ápr. 8. 10:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Stressz, hormonális probléma vagy másfajta nőgyógyászati betegség. És még más okok.

De olyan is előfordulhat, hogy akár 1 hónap kimarad, de utána megjön.

Ha most sem és következő hónapban sem jön meg, én a helyedben elmennék nőgyógyászhoz és ott kiderül, hogy mi miatt késik.

2013. ápr. 8. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Klimax.
2013. ápr. 8. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
23 éves vagyok még csak:) Egyébként több, mint fél éve nincs barátom, sose volt nemi jellegű fertőzésem (még hüvelygomba sem) és most sincsenek erre utaló tünetek.
2013. ápr. 8. 11:15
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
mivel nők vagyunk nem gépek, ezért ne izgulj, nagy ritkán előfordulhat a kimaradás is.
2013. ápr. 8. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
a stressz okoz mindent. hallottam olyat, hogy valakinek fél évet kimaradt, mert szörnyű stresszeket élt át..
2013. ápr. 16. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!