Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért nem? (hosszú lett de...

Réka SZJ kérdése:

Miért nem? (hosszú lett de olvassátok el lécci)

Figyelt kérdés

A Mensimről van szó. Igazából még nem jött meg de már 1,5 éve van rá utaló jel hogy meg kéne jönnie.Sok oldalt megnéztem hogy mi a PMS jele meg minek kell meglennie ahhoz hogy megjöjjön és semmi.

1. nőni a melleknek- megvan(bár nem tudom mekkorára kell, nekem 75/a a méretem)

2.magasabb leszel- megvan(az elmúlt két évben 13 centit nőttem, bár nem tom mennyit kell)

3.-zsíros haj és bőr- az arcom egész nap csillog ha ne púderezem le a zsírtól hajat pedig 2-3 naponta mosok mert utána csúnya lesz.

4. szőr növekedés- megvan

5. testszag változás- az is megvan......

6. hüvelyfolyás- megvan a krémszerű fehér folyás már másfél éve

nem tapasztalt érzések-na hát arról sokat beszélhetnék de elég szerinte annyi hogy ez is megvan.

NA? Szerintetek mi lehet a gond. a Barinőm megnézte ezt minden megvolt neki és pontosan két hét múlva megjött neki.



2013. ápr. 9. 17:33
 1/5 anonim ***** válasza:
A lényeg, ha nem vagy mg 16 éves, akkor ne aggódj a menstruáció miatt. Addig kell megjönnie az első menstruációnak.
2013. ápr. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tudom és nem is szoktam ezen agyalni, csak most eszembe jutott!
2013. ápr. 9. 18:06
 3/5 anonim ***** válasza:

Ezek a "tünetek" évekig is meglehetnek az első menzesz előtt...sima pubertáskori tünetek ezek. A menzesznek 16 éves korig kell jelentkeznie, majd utána kezd aggódni, addig tök felesleges.

A "mensi" szó pedig nem tulajdonnév.

2013. ápr. 9. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

17 éves korodig ne izgulj, minden rendben van.

Ha esetleg addig nem jönne meg, akkor érdemes orvoshoz fordulnod.

2013. ápr. 10. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

én is így voltam vele,sőt nekem már túl hosszú ideje megvoltak a tünetek.

képzeld,nekem már 12 évesen minden rá utaló jel megvolt,sőt az orvos azt mondta hogy hamarosan meg fog jönni. nem jött. 13 évesen hormonbajom volt. akkor is azt mondta az orvos hogy biztos azért mert meg fog jönni. nem jött.

végül 14 múltam,amikor nagy nehezen elindult a dolog.

már nőgyógyászhoz is akartam menni,mert már 3,5 éve nőtt a mellem és egy orvosi oldalon azt olvastam hogyha 3 év mellnövekedés után sem jön meg,akkor menni kell. de aztán miután rátaláltam erre az infóra,1 hónappal rá megjött.

15L

2013. ápr. 10. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!