Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mi lehet a baj (om)? FONTOS!...

Mi lehet a baj (om)? FONTOS! Olvassátok el légyszíves, lehet hosszú, s elnézést a helyesírási hibákért - lehet másnak is hasznos lesz, vagy volt már ilyenje stb.

Figyelt kérdés

KB. 5 éve dohanyzom


hat nem is tom, 1,5 hete egyik pillröl a masik közepen a mellkasomnal elkezdett s*arakodni, olyan szarul fajni, de volt fejfajasom is 1 hete 2-3 nap este, gyogyszert kellett bevennem angliaba a kocsog foberlotol elkaptam vmi szart, amolyan megfazas, még kint volt torokfajas, az elmult, jött a náthaság, aztan majd köhöges, altalaba igy szokott lenni, hazajöttem, eltelik egy hét, de közbe napi néha köhögtem, nem szettem gyogyszert mer nemvolt, erötejjesen köhögtem, nem szakadozott fel, aztan itthon vok, eltelik 1-2 het es aztan közepen a szegcsontnal belül s*arakodott, meg neha oldalam, meg néha légváltozasnal, pl a lakasban is ramjön a köhögés, felköhögöm aztan semmi gond, nem sürü a köhöges, meg ilyen valadekos, nyálas feher mittom mintha csak a sajat nyalam lenne, de van ugy hogy jo erösen köhögök, 5-10 masodpercig azt vége, feljön, kész, csak erzem hogy nem olyan jo ott belül mint azelött a nap elött miutan hazajöttem itthon voltam x napot mar és elöjött - reggel felkelésnél még fura érzés h érzem a mellkasrendszerem belül, mintha suly lenne rajta szal


ISMERŐS: "nekem pont ugyanez volt, egy az egyben

ÉN: kicsit megnyugodok (...)

ISMERŐS:s a legjobb, hogy sok hétig nem is múlik el, a mellkasod meg szorít


(neten megtalalta nkem a leirasat a virusnak)


A mellkasban megjelenő, szegycsont mögötti csiklandozó irritációval kísért száraz köhögés a Rhus toxicodendron tünete. Ha a vírusfertőzéshez nagyon gyorsan görcsös köhögés, sárga orrváladékozás és gennyes torokgyulladás társul, kifejezett gyengeségérzettel, a Sulfur iodatum 9 vagy 15CH-s hígításából adjunk. A Drosera 9 vagy 15 CH-ban a vírus által kiváltott ugató köhögés szere, amely rekedtséggel és torokkaparás-érzettel jár. A Dulcamara állapotra a dugult orr, vizes orrváladék, heves tüsszögés, szemhéjduzzanat jellemző. A beteg jobban érzi magát zárt helyiségben. Szorítást érez a mellkasában és rekedtséggel járó köhögés kínozhatja. Száraz és hurutos köhögés tüneteit egyaránt jól enyhíti a folyékony komplex homeopátiás készítmény, a Stodal szirup, amelyből gyerekeknek 3-5 alkalommal 1 teás teáskanállal, felnőtteknek evőkanállal javasolt bevenni.


ÉN: STODAL-bol mar egy üveggel beszedtem, de nemsokat ért

IMSERÖS: folytassam, meg van NEOCITRANBÓL hogy köhöges elleni kanalas orvosság, inhalálni, ami felszakitja ezt a szart - doki is mondta tán neki


!!!!A LÉNYEG!!!!!


ülök a gépnél

este és mar erzem hogy nyomja valami a jobb oldalam, huzamosabb ideje, igy a jobb oldalam meg minden, de tán már ha minden igaz akkor mar elötte is köhögtem ugy ahogy leirtam, aztán a most emlitett este további folyamán, se nagyon akarodzott elmulni az oldalam nyomása, s jött az idö mentem aludni, ott meg éreztem elöször a mellkasom közepen szegcsont körül , az ágyba éreztem meg este elöször, majd ott az picit elmult és ereztem hogy megy fel vmi az agyba, a nyakamon éreztem jobboldalt az ütöernel hogy megy fel, ezek utan a mellkasi szegcsonti nyomás abba maradt és ugye előtört a fejfájás az egyba, paráztam is meg minden, de tudtam hogy vmi nem stimm mert ilyen fejfájás nekem nem szokott lenni, se típusát illetően se erősségét illetöen, - erős nyomásos nyak fölött tarkó, hátso koponyai fájás, vennem kellett be gyogyszert, meg be kínaolajoztam mellkast, hátul a nayakat fejet, ugy aztan elaludtam



azóta ugy megmaradt a középső szorítás meg minden, meg picit néha érzem az oldalam, meg azóta vagy 2x volt az hogy előtört estefelé, késö delutan ez a furcsa fejfájásos téma

ku*va s*ar volt, mert feltem mondom agyverzest kapok vagy mi a franc már, aztan az elsö éjjeli eset utan rakövetkezöleg ereztem h este megint baj lenne, ugyhogy mar megelözv evettem be algopirint, de mondom fez a fura fejvajas, a 2 FULL hét alatt, vagy 2-3x jelentkezett max, a szorítást meg ugy általába ülve érzem jobban


MOST PL ELMULT KB TELJESEN A KÖZÉPI LÉGCSÖ,SZEGCSONTI KÖZÉPMELLKASI SZORITAS, helyette van a jobb oldali kisebb belső nyomás, hónomtol kicsit lentebb


2010. nov. 7. 21:58
 1/1 anonim ***** válasza:

Én elolvastam cimbora, bár elég nehezen tudtam követni a lényeget.

A cigire nem tippelek, mert öt év általában kevés, komolyabb tüdőbetegség összeszedésére. Lehet egy komolyabb megfázásod, ami nem lett kikúrálva. Ezért köhögsz+ azért a cigi is rátesz. A fura fejfájás, és a mellkasszorítás, az kezdődő pánikbetegség tünete lehet. Ha ezek gyakoribbá válnak, vagyis sűrűsödnek, akkor biztos pánikbetegség. Orvoshoz kellene elmenned.

2010. nov. 7. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!