Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Létezik olyan, hogy a hüvelybe...

Létezik olyan, hogy a hüvelybemenet kisebesedik?

Figyelt kérdés

Már egy ideje van, kb 1-másfél hónapja, hogy nagyon fáj a szex. Én úgy vettem észre, hogy nagyon minimálisan nedvesedek be, sőt néha úgy érzem hogy egyáltalán nem. Pedig a kapcsolatunkkal nincs baj, nagyon szeretem a barátom, és szeretnék is vele együtt lenni, de ez így nem megy. :(

És amint elkezdjük (a síkosítót nem bírom, valamiért az is csíp), belül iszonyatosan fáj, minta valami dörzspapírt nyomnának belém, és nagyon rossz. A másik pedig, nem tudom, hogy összefüggésben van-e az előzővel, nagyon sűrűn járok pisilni, de akkor nagyon kevés jön ki, de mégis úgy érzem, hogy majdnem bepisilek. A magán nőgyógyász szabadságon van, nem tudom mikor tud majd fogadni. Addig is valami ötlet, hogy mi lehet a bajom? És hogy mi a kezelése, ha valaki már átélt ilyet?

Előre is köszönöm a normális válaszokat. Lehet kicsit érthetetlenül írtam le, eléggé fáradt vagyok, ezért elnézést kérek. :)


2013. ápr. 9. 20:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Van egy gyulladás a nemi szerveden és a hüvelyben,azért érzed a fájdalmat és azért csíp a síkosító is. Hogy mitől lett nehéz megmondani.Elképzelhető,h elkaptál valamilyen fertőzést,lehet,allergia, és lehet,h voltatok úgy együtt a barátoddal,h nem voltál elég nedves és berepedt,kisebesedett a nyálkahártya. El kéne menned orvoshoz,mert a kezelés attól függ mi váltotta ki. Addig csak intim mosakodót használj,kend be pl.Canesten kenőccsel és most ne is próbálkozzatok.
2013. ápr. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Menj el urulógiára. Nem kell beutaló sem. Valszeg húgyúti gyulladás.
2013. ápr. 9. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ne várj a magán doktora mert lehet komolyabb következménye. Minél elöbb orvos. Ha gyulladás amire nagy az esély tovább terjedhet a méhedre petefészkeidre ez akár meddőséget is okozhat. Ja és ne éljetek egyenlöre nemi életét amíg nem gyogyuljon meg.
2013. ápr. 10. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!