Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen egy ilyen dolog?

Milyen egy ilyen dolog?

Figyelt kérdés

Először azt hittük,az a bajom hogy felfáztam.Elmentünk a dokihoz,és azt bizonygatják hogy vesekő,de lehet hogy nem az.Lehet hogy csak egy kis árnyékot láttak.Ma vért vettek tőlem.Holnap valamilyen festékanyagot adagolnak a vérembe,a kézfejemen keresztül,vagyis branül(?vagy mi,anyukám így mondta,apukám meg máshogy tudja)eljárást alkalmaznak rajtam,utána meg következik egy röntgen sorozat.Eléggé félénk vagyok.Nem fájt a vérvétel sem,de ez az eljárás ugyanannyira fáj,vagy még kevésbé?Anya azt mondta hogy kevésbé fáj,mint a vérvétel.ja,meg még vizelet vizsgálat. :/

12/L



2013. ápr. 10. 18:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne izgulj, nem fáj jobban, mint a vérvétel. Egy picivel vastagabb a tű (illetve ez inkább egy műanyag cső), amit a vénádba szúrnak, de a szúrás nem fáj jobban. Ez bent marad, a vége egy kis műanyag kupak, ami kilóg, ebbe adagolják a gyógyszereket, illetve esetedben a festékanyagot. Mikor már bent van, nem érzed. Utána pár napig a helyét lehet, hogy érezni fogod, de nem biztos (nekem olyan is volt, mikor semmit nem éreztem, meg olyan is, mikor egy hétig kellemetlen volt, de akkor altatáshoz kellett. Nyilván attól is függ, hogy mit adnak rajta keresztül.) Ügyes legyél! És inkább ne nézz oda :)
2013. ápr. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Semmi bajom se volt,nem si fájt.Nagyon kedvesek voltak velem,láttam sok cuki csecsemőt.Esküszöm hozzánőtt a szívemhez a kórház,persze nem a betegség része.Pont olyan volt a branül,ahogy leírtad.Ügyes voltam. :DNem nyavalyogtam,se egyéb nem volt.Aztán másnap a suliban mindenki azt kérdezte mi történt a kórházban.
2013. ápr. 12. 14:13
 3/4 anonim ***** válasza:
:) Remélem a vizsgálat is jó eredménnyel zárult!
2013. ápr. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Jó eredménnyel,ne aggódjatok!
2013. ápr. 18. 13:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!