Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Minden nap valami színtelen,...

Minden nap valami színtelen, nyúlós dolog van a bugyimban, de valamikor fehéres de az nem nyulik. Ez normális?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok, menstruációm előtt is ez volt, segítsetek nagyon félek!
2013. márc. 14. 21:31
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem is így szokott lenni.
2013. márc. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
És te szóltál valakinek? Vagy tudod, hogy ez normális-e? Vagy esetleg írtak fel valami gyógyszert vagy csinálnod kell valamit?
2013. márc. 14. 21:48
 3/10 anonim ***** válasza:
szerintem a fehér folyás normális mielőtt megjön. ne aggódj ha csak akkor van
2013. márc. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Igazából nem is a fehér miatt, mert azt tudom, hogy többeknek van, az átlátszótól tartok jobban mert ilyenről még nem is hallottam.. Egyszer barátnőm mondott valamit, hogy ha felnyúlsz akkor ott van és ebből meg lehet állapítani valamit, de nekem eleve kijön és nem is biztos, hogy ezaz..
2013. márc. 14. 21:58
 5/10 anonim ***** válasza:
szóval tojásfehérje állagú? mert az teljesen normális. akkor van baj, ha túró, zöldes, bűzös stb.. Nincs mitől félned.
2013. márc. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Igeen, pont olyan.. Ez nem jutott eszembe.. Köszönöm a válaszokat! :)
2013. márc. 14. 22:04
 7/10 anonim ***** válasza:
Peteérésnél van átlátszó folyás. Ha nem kellemetlen szagú és nincs semmi tüneted, akkor ez normális. A folyás állaga változik a ciklus során.
2013. márc. 15. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Az előttem szólónak van teljesen igaza. Csak figyeld meg, hol tart a ciklusod.
2013. márc. 15. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ez teljesen normális,nekem is szokott ilyen lenni.Nyugi:))

13/L

2013. ápr. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ciklus közepén van kb. az átlátszó, ez nemhogy baj, hanem az a baj, ha nincs. Ezek a termékeny napok, ha ez nincs a ciklusban, az azt jelenti, hogy peteérés nélküli ciklusod van, ami nem épp jó, bár tiniként még normális is lehet.
2013. ápr. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!