Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzásgátlóval is fájdalmas...

Fogamzásgátlóval is fájdalmas menstruáció?

Figyelt kérdés

Nuvaringet használok 1 hónapja, most fog megjönni elvileg, és már érzem a szokásos ízületi fájdalmaimat. Azt hittem így már nem lesz fájdalmas.

Ez normális, tényleg ugyan úgy megmaradhatnak a fájdalmak?



2013. ápr. 11. 03:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez változó is lehet. Én 4 évig szedtem gyógyszert. Ez idő alatt elfelejtettem milyen görcsölni. De tényleg!! Most már fél éve nem szedem és majd meg döglök, de szerencsére csak 2 napig tart. :-)
2013. ápr. 11. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

én qlairat szedek. ( azt hiszem így kell írni a nevét :D )

és az első időkbe fájt,utána nem éreztem. most is úgy jött meg hogy pisiltem,és hopp vér.. majd elfog múlni :)

2013. ápr. 11. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is fáj. Lassan 3 éve szedek Dienille-t, eleinte teljesen elmulasztotta, kicsit éreztem a derekam, de azok után, hogy a fogamzásgátló előtt szinte létezni se bírtam, bőven belefért. Aztán fokozatosan "erősödött vissza", jöttek a görcsök, a derék- és ízületi fájdalmak:D Fájdalomcsillapítót nem kell rá bevennem, de elég kellemetlen.
2013. ápr. 11. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! hirtelen meglepődtem, mert nem számítottam rá hogy ez az elvileg "művérzés" is fájhat.

Gondolom azért a front is rásegített, sajnos elég érzékeny vagyok rá.. mindenesetre nem fáj annyira mint eddig és az a lényeg:)

2013. ápr. 12. 00:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!