Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehetek terhes? Vagy miért...

Lehetek terhes? Vagy miért késik a menstruációm?

Figyelt kérdés
Körülbelül 3 hete voltam együtt a partneremmel.Ő azt állítja hogy nem lehetek tőle terhes,de nem árulja el mi az oka! Csak annyit mond hogy ő nem beteg de nem lehet gyerekem tőle! Neki már van egy kisfia!Akkor hogy nem lehetnék tőle terhes?Hozzá tenném nem védekeztünk,de nem is élvezett belém! 1 hete szedek atibiotikumot arcüreggyulladás miatt és pont 1 hete kellett volna mmegjönnie!!tartok tőle hogy esetleg gyermekem lehet vagy lehet csak az antibiotikum miatt vagy az arcüreggyulladás miatt van a késés? Kérném az olyan emberek válaszát akik tényleg tudnak rá választ adni!
2013. ápr. 11. 07:50
1 2
 1/11 anonim válasza:
Vegyél egy tesztet.
2013. ápr. 11. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
És ha nincs pénz rá?
2013. ápr. 11. 08:05
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
A gyerekre lesz pénz?
2013. ápr. 11. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Lilith1994 ***** válasza:

Vegyél tesztet:)

Egyébként arcüreg gyulladás és antibiotikus szedése miatt nekem már késett, de csak három napot.

2013. ápr. 11. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Miért nem védekeztél? Bedőlsz egy pasinak, mert azt mondja? Mégis hány éves vagy?
2013. ápr. 11. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Az előítéletekből nem kérek!köszönöm!

Lilith1994:köszi

Ha meg mégis terhes lennék akkor a gyerek apja fizetné a gyerek költségeit az biztos!! Amíg nem tudjátok mér nem védekeztem ne ítéljetek el!Ez már személyes!!!

2013. ápr. 11. 08:44
 7/11 anonim ***** válasza:
drogériában a teszt 500 Ft
2013. ápr. 11. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Kettővel előttem szólónak: azt hiszem magadból indultál ki főleg ha az IQ-ról van szó! Ne ócsárolj míg nem ismersz! És ha más miatt nem védekeztem?! Mondjuk mert erőszak volt?! Tudnál ellene védekezni? Mond ha igen!!!!!
2013. ápr. 11. 13:14
 9/11 Lilith1994 ***** válasza:
így már érthetőbb, az egy szar helyzet, akkor az ember nem gondolkozik egyből közben.
2013. ápr. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha erőszak volt, akkor a rendőrséghez kell fordulni, feljelentést tenni ellene, ugye tisztában vagy vele????????
2013. ápr. 12. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!