Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehetek terhes? Vagy miért...

Lehetek terhes? Vagy miért késik a menstruációm?

Figyelt kérdés
Körülbelül 3 hete voltam együtt a partneremmel.Ő azt állítja hogy nem lehetek tőle terhes,de nem árulja el mi az oka! Csak annyit mond hogy ő nem beteg de nem lehet gyerekem tőle! Neki már van egy kisfia!Akkor hogy nem lehetnék tőle terhes?Hozzá tenném nem védekeztünk,de nem is élvezett belém! 1 hete szedek atibiotikumot arcüreggyulladás miatt és pont 1 hete kellett volna mmegjönnie!!tartok tőle hogy esetleg gyermekem lehet vagy lehet csak az antibiotikum miatt vagy az arcüreggyulladás miatt van a késés? Kérném az olyan emberek válaszát akik tényleg tudnak rá választ adni!
2013. ápr. 11. 07:50
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Persze! De ez magánügy!és nem tudom bizonyítani hogy erőszak volt mert nem emlékszem rá..van ilyen cucc amit az italodba tehetnek és azt hiszem azt kaptam.úgyhogy már mindegy..

De csináltam 2 tesztet is amik negatívak lettek szóval már nincs para.köszi a kommenteket!

2013. máj. 17. 18:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!