Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fura barna folyasom van, nem...

Fura barna folyasom van, nem tapasztaltam magamon meg ilyet, már másfél hete késik a mensim viszont kb fel hete gorcsol a hasam meg fáj a hátam meg van hogy fejem is, stb, mibajom lehet?

Figyelt kérdés

Ezeken kívül mellém is feszül és nagyobb is a szokásosnál...mégse jön meg csak ez a fura barna izé, kis mennyiségben ..

Terhes nemnagyon lehetek mert gumival csináltuk a barátommal és nem szakadt ki meg semmi..

Aggódom.



Nőgyógyászhoz nemigazán tudok/akarok elmenni, merthogy nincsen anyám,se legjobb barátnőm és a lányok altalaba az velük mennek...és szegyellos is vagyok nagyon.


17L


2013. ápr. 11. 19:45
 1/7 Kondor Judit ***** válasza:
A nőgyógyász miatt vagy szégyenlős?Akkor az gáz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Persze a pasid előtt meg levetközől!!!!!!!!!!Amúgy ez a nyavajád meg nem mindig a terhességtől van de én a helyedben vennék egy tesztet,biztos ami biztos.
2013. ápr. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Így van, igaza van az előző válaszolónak, a legfontosabb, hogy vegyél egy tesztet minél hamarabb.
2013. ápr. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De minek költsek olyanra hogyha gyakorlatilag nem lehetek terhes? Mondom, hogy nem szakadt ki és nem csináltunk semmi más olyat se amivel spermium kerülhetett volna akár csak a huvelyem közelébe is..
2013. ápr. 11. 22:41
 4/7 A kérdező kommentje:
És evyebkent, első válaszoló, nem értem azt az összefüggést hogy nőgyógyász előtt szegyellos vagyok barátom előtt meg levetkozom...szerintem ez így nem túl meglepő, hiszen nem másnak akarom mutogatni magam és nem akarom h más lássa az intim testreszeimet a baratomon kívül...nem h egy teljesen idegen emer...pláne ha férfi, de ha meg nő, akkor az meg olyan fura...
2013. ápr. 11. 22:44
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha a nőgyógyász előtt kell levetkőzni, az nem mutogatásnak számít, hanem az egészséged érdekében történő vizsgálathoz elengedhetetlen!
2013. ápr. 12. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Teljesen igazad van kérdező, már ami a barát és a nőgyógyászra vonatkozik.
2013. ápr. 12. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Persze tudom, hogy nem "magamutogatás", hanem amit írtál, csak akinek a válaszára válaszoltam, ő úgy írta le, mintha a barátom előtt (akivel már 3 éve együtt vagyok..) levetkőzni magamutogatás lenne...pláne úgy hogy előtte is szégyenlős vagyok mert kissé hiányos az önbizalmam.


Egyébként ma megjött, tehát terhes nem lehetek, meg fertőzés se lehet (nem volt se szagos se semmi), úgyhogy már nem igazán aggódom.

2013. ápr. 12. 14:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!