Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nemi szerven pattanás?

Nemi szerven pattanás?

Figyelt kérdés
Tegnap reggel vettem észre hogy valami fura van ott lent. Megnéztem, de nem látszik. csak érezni a pici dudort. 16 éves lány vagyok, még szűz, előző héten menstruáltam, tampont használok és bár nagyon vigyázok mindig, hogy ne legyen koszos a kezem, összeszedhettem suliban így valamit? Vagy valami ismerősömnél ha ráültem a vécére? Vagy csak szimplán jobb minőségű bugyikat kellene hordanom?
2013. ápr. 14. 18:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Szőrtüszőgyulladás?
2013. ápr. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha pattanás az valóban, akkor az nem a Te "hibád". Néha nekem is előfordult már, életemben mondjuk 4-5x, szóval tényleg ritka. Egyetlen egy esetben volt, hogy nem múlt el magától, akkor kinyomtam, mint egy rendes pattanást is, de a legjobb, ha vársz vele, mert majdnem tuti, hogy elmúlik.

36/N

2013. ápr. 14. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem párszor volt szőrtüszőgyulladásom ott, szőrtelenítesz? Mert akkor könnyen előfordul, ha nem és nem múlik el, akkor nézesd azért meg orvossal.
2013. ápr. 14. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
az hogy alakulhat ki? ez a nagyajkak (remélem így hívják) végén van teljesen
2013. ápr. 14. 18:46
 5/13 A kérdező kommentje:
ja igen, és csak a bikinivonalam szörtelenítem, szóval akkor ne lehet ilyen gyulladás? mert ugye ez nem annak a közelében van
2013. ápr. 14. 18:47
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Szőrtelenítés nélkül is előfordulhat pattanás/szőrtüszőgyulladás, nekem pl. még a hajas fejbőrömön is volt kétszer. Ott lent is néha, előfordul ez, semmi köze hozzá a nemi életnek és a tisztálkodásnak.
2013. ápr. 14. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
akkor csak várjak és elmúlik? :) mert úgy őszintén nagyon megijedtem hogy valami komoly betegségem van :D
2013. ápr. 14. 18:49
 8/13 anonim ***** válasza:

Ja igen, szőrtüsző is lehet, de akkor egy szőrszálnak is látszania kéne ott a közepében. Nekem olyan helyen volt a pattanás, ahol nem szőrös (kisajak belső részén).

2

2013. ápr. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Elmúlik szépen, ne aggódj miatta. A "nagy betegségek" nem ilyenek...
2013. ápr. 14. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Persze, szemölcs is lehet, szóval figyelj rá hogy elmúlik-e, de nagy valószínűséggel inkább csak egy kellemetlen helyen lévő pattanás. Ez előfordul.
2013. ápr. 14. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!