Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kb.2 nappal menzesz előtt,12....

Kb.2 nappal menzesz előtt,12. dpo-n csont negatív a tesztem.1 hete 4-5 napig nagyon erős has- és mellfeszülés kínozott, mostanra enyhült, illetve a szokásos PMS tünetek, pl. pattanás nem kínoznak. Szerintetek reménykedjek még?

Figyelt kérdés
2013. márc. 25. 08:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Mintha én kérdeztem volna...nekem is 2 nap a nemvártig, nega.10-es teszt, kicsit enyhült a mellfájdalom, de a hőm fent van..

Lehet kedves kérdező, korán teszteltünk. :):)

Drukkolok neked!!

2013. márc. 25. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ugyanez van nálam is, csak én na 11 DPO-n vagyok, de hát ez ne oszt nem szoroz.

Ma reggel is csont nega a 10es teszt. Semmi tünetem nincs, se mensis, se semmilyen. Szerintem nem sikerült. Azért kivárom még én is a mensit, ha ha nem jön meg, hétvégén tesztelek.

2013. márc. 25. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nekem igazság szerint tegnap volt a 12. nap. De annyira elkeseredtem a negatív teszttől, hogy már nem merek ma. De holnap sem. Holnaputánra meg lehet már ki is derül teszt nélkül. :(
2013. márc. 25. 11:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!