Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A nőgyógyászom azt mondta, h...

A nőgyógyászom azt mondta, h 6. hetes terhes vagyok, de én ahogy számolgattam még csak az 5. hétben járok.19mmes a petezsákom, de még szívműködést nem látott a doki, azt mondta, h ha 1 hét múlva sem lesz akkor kaparni kell. Mit gondoltok?

Figyelt kérdés
23 éves vagyok. 1 hete tudtam meg h terhes vagyok. A ciklusom mindig 31-32 nap. Mi volt a tapasztalatotok?
2013. ápr. 15. 15:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Az,hogy mindig többet számolnak,de hogy orvost váltanék ilyen kijelentés után,az biztos.
2013. ápr. 15. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nyugodj meg.Anyukám mikor terhes volt velem még a legelején vérezgetett egy kicsit,ezért bement a kórházba.Az ügyeletes orvos azt mondta neki,hogy nem lát semmit az ultrahangon,és hogy csinálni kell egy egészségügyi kaparást,mert ez nem is "igazi" terhesség,valószínűleg elhalt a magzat,de ezt majd kaparás után megmondja pontosan.

Anya nagyon megijedt,felhívta sírva a mamámat,aki mondta anyának,hogy ne hagyja,hogy megcsinálják a kaparást,siet be a kórházba,és majd meglátják,mi lesz.

Mamám mikor beért,keresett egy másik dokit,és megkérte,hogy vizsgálja meg ő is anyut.A doki megvizsgálta,és megnyugtatta,hogy nem azért vérzett,mert a magzattal van baj,hanem azért,mert van egy méhszájsebe ,amit a szülés után majd le kell fagyasztani,és hogy ő nem hinné,hogy bármi baj van a magzattal,várjanak türelemmel,és ne egyezzen bele a kaparásba...Pár nappal később már láttak az ultrahangon és aztán mikor eljött az ideje egészségesen megszülettem...Ha anya hallgat az első dokira,akkor sosem születek meg...


Tudom,hogy nem pont u.a. a szituáció,mint a Tied,csak azért írtam le,hogy lásd,hogy az orvosok is tévedhetnek ilyen dolgokban is.Ha szeretnéd ezt a babát ne add fel a reményt,esetleg menj el másik orvoshoz is,és hallgasd meg az ő véleményét is.De az is lehet,hogy 1 hét múlva tökéletesen érzékelhető lesz a szívműködés :).

Tisztában vagyok vele,hogy nagyon nehéz,de próbálj meg nem idegeskedni,gondolj arra,hogy minden rendben lesz.


Szorítok Neked!


23/L (9 hkm)

2013. ápr. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi, h elmesélted, mostanra azért már megnyugodtam és jövőhéten felkeresek egy másik orvost. Addigra remélem minden rendben lesz.
2013. ápr. 16. 19:39
 4/5 anonim ***** válasza:

Nagyon drukkolok Neked,remelem,hogy minden rendben lesz :-)


(2. valaszolo)

2013. ápr. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Tegnap voltam dokinál (másiknál), és azt mondta h minden rendben van. A szívverését is lehetett hallani. A magzat már 1,7mm. Nagyon megnyugodtam h nem volt semmi baj a babával. Szóval az új doki bevált :)
2013. máj. 1. 08:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!