Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért barna a menstruációm?

Miért barna a menstruációm?

Figyelt kérdés

Most volt márciusba, hogy 7 hónapja jött meg. (legelőször szeptemberbe jött meg, 15 éves vagyok).

De vagy 3.-ik alkalommal barna. Sose volt sok de az első 3 vér volt. De egyre halványabb barna. Márciusba 3 napig tartott és halvány barna volt. Általában eddig 5-6 napig tartott.

Egyszer volt, hogy lehet hogy előváladék került a hüvelyem nyílásához, de nem biztos. Megjön 31-32 napra, csak utána olvastam egy csomó helyen, hogy a barna folyás terhesség, és nagyon félek. Kérlek segítsetek!



2013. ápr. 15. 17:03
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Vszeg még nem állt be rendesen, ezért van más-más vérzés. Csak azt nem értem 15 évesek miért kerülnek f@szközelbe...
2013. ápr. 15. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Kicsit zavaros amit írsz... Először azt írod h 7hónap után jött meg, utána meg azt írod h megjön 31-32 napra... Most akkor beállt a ciklusod vagy nem??? Ha annyira rendszertelen a ciklusod h 7 hónap után jön meg, akkor kevés az esély h terhes vagy. Egyébként azt nem értem, ha rendszertelen a menzeszed, akkor még testileg (nem hogy lelkileg!!!) már készen állnál arra h f@sz közelében legyél.... Az első válaszolóval egyet értek! Ki se fejlődtél de már ilyeneket csinálsz...
2013. ápr. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

A legelső menstruációm 7 hónappal volt.

Azóta 31-32 napra jön meg.

2013. ápr. 15. 19:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!