Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kinevethet vagy megszólhat a...

Kinevethet vagy megszólhat a nődoki, hogy 30 évesen még szűz vagyok és az is szeretnék maradni az esküvőmig? (Jövő nyáron lesz. ) Kapott valaki ilyen miatt megjegyzést?

Figyelt kérdés
Pár évvel ezelőtt emiatt nagyon durván beszólt egy doki, azóta nem voltam orvosnál. Most új dokit találtam, a héten megyek hozzá, de emiatt nagyon félek. Meg tudom védeni a meggyőződéemet és biztos vagyok benne, hogy ez nekem így jó, de amúgy is kiszolgáltatott helyzet az, nem kellene egy ilyen beszólás.
2009. szept. 24. 08:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
szerintem egy orvos nem szólhat be.(ha mégis, akkor jó nagy bunkó) mi köze van hozzá? neki az a dolga, hogy megvizsgáljon, nem pedig az hogy megjegyzéseket tegyen rád.
2009. szept. 24. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


A mai világban, ahol 14 éves kis csajok fűvel-fával lógnak, összeszednek minden bajt (a nemkívánt terhességről ne is beszéljünk...)a Te példád inkább becsülendő. Szerintem a legtöbb nődoki ebbe is belegondol!

2009. szept. 24. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez a te magánügyed, és becsülendő, az orvost meg egy nagyon nagy paraszt lehetett.Ilyen alkalmakkor derül csak ki, hogy a diplomával műveltséget szerezni NEM lehet.
2009. szept. 24. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ezért Te, csak tiszteletet és megbecsülést érdemelsz!!! Az orvosnak, meg semmi köze hozzá!
2009. szept. 24. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Először is, fogadd őszinte elismerésemet, bBecsülendő, amit Te teszel!

A kérdésedre válaszolva egy normális orvos emiatt nem szól, nem szólhat be. Ne aggódj, az előző egy ritka bunkó példány volt, szerencsére nem sok olyan van.

2009. szept. 24. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem becsületre méltó, hogy vártál vele, hade a 30 éves kor az már sok. 20 éves korában szokták elveszíteni a szüzességüket az emberek (átlagban), ma már ez lejjebb süllyedt 16 éves korra, és egyre csak lefelé megy, ezért ne csodálkozz, ha az orvos megkérdezi, hogy minden normális a magánéletedben, esetleg furcsán fog rád nézni... :S
2009. szept. 27. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nyugodtan kérdezze meg, de ne bunkón tegye. Ha 16 évesen mentem volna férjhez, akkor vesztettem volna el a szüzességem. De nem azért vagyok még szűz, mert senkinek nem kellettem volna, hanem mert nekem fontos, hogy a férjem legyen az első. (Lehet hülyének tartani meg kinevetni, nem zavar.)
2009. szept. 27. 11:02
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

"Lehet hülyének tartani meg kinevetni, nem zavar."


Na látod. Ugyanígy kell hozzáállni az orvos reakciójához is. Azok is csak emberek, ugyanúgy találkozhatsz bunkóval közöttük. Az egyetem szakmai tudást ad, de önmagában intelligenciát, jóérzést nem.

2009. szept. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

én 25 éves vagyok,egyszerűen nem volt,olyan pasi,akivel eljutottam volna odáig.én is így vagyok ezzel a dologgal,de szerintem mi vagyunk kevesebben:)én is szeretnék egy rendes doki,de lehetőleg nőt.

Sok sikert a dokihoz és az esküvőhöz:)

2009. szept. 27. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Én életemben először 20 évesen magándokihoz mentem pont amiatt mert még szűz voltam, és féltem az sztk-s megnyilvánulásoktól.

Bementem, végigmért a magándoki, kérdezte h mi van a szexszel. mondom szűz vagyok. Először nem hitte el, aztán azzal szenvedett h miért, meg h petting volt-e stb. Utána megvizsgált, valamit matatott, gondolom a szűzhártyát nézte..

Barom volt, azóta sem voltam nála. Következő orvosom nem tett rá megjegyzést!

2009. szept. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!