Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A hüvelygomba tényleg hónapoki...

A hüvelygomba tényleg hónapokig is eltarthat kezelés ellenére is?

Figyelt kérdés
4 napja van hüvelygombám és Canesten kenőccsel kezelem. Nem rég olvastam egy cikket hogy a gomba akár hónapokig is tarthat és ez nagyon elkeserített :(
2013. ápr. 16. 16:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha nem megfelelően kezelik, akkor tényleg elhúzódhat, sőt rosszabb is lehet. A Canesten nem mindegyik fajta gombára jó. Ezért kell orvoshoz menni ha baj van, mert csak ő tudja megállapítani, hogy mi okozza a panaszod, és így lehet csak megfelelő kezelést alkalmazni.
2013. ápr. 16. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Igen, orvosi kezelés ellenére is, sajnos.

A Canesten combi nekem használt, jó lenne nem csak a kenőcsöt, hanem a kúpot is használnod.

2013. ápr. 17. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ez az elhúzódás csak azért van sok nőnél, mert az elején úgy gondolja, hogy otthon ki tudja magát kezelni vény nélkül kapható szerekkel - orvos nélkül. Megveszi az 1, a 2, aztán a sokadik csodakúpot és mégis mindig visszajön a baj, mert ő sem tudja, hogy pontosan mi a baj és h melyik gyógyszer pontosan mire való. Aztán elkeseredettségében a nő rohan az orvoshoz, hogy gyógyítsa meg, aki viszont a kenetvételnél fals eredményeket kap az addigi "házi" félrekezelések következtében. Így megpróbálja kigyógyítani a delikvenst, de huzamosabb ideig nem sikerül neki, mert látatlanban kénytelen kezelni őt.... Lesarkítva ennyiről szól az elhúzódó fertőzés.

Fontos, hogy elmenj orvoshoz, és mindent betarts, amit ő ott neked mond/javasol, esetleg tilt. Utána pedig csinálj helyreállító kúrát. A legjobb a gynoflor (vényre kapható), frezyderm initm segítség párosítás, ami visszaállítja a hüvely természetes védekezőképességét és nem jön vissza a probléma. Sok sikert!

2013. ápr. 17. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Adrienn83 válasza:
Sziasztok! Sok dokinak fogalma sincs hogy már mit írjon fel hüvelygombára, tapasztalatból írom. 1,5 éve várok hogy mehessek átjárhatóságira mert babát szeretnénk csak nem sikerül és 4-5 fajta gomba van bennem de nem viszketős fajta, hála égnek. Jó pár kúpokat és tablettákat szedtem fel amit a doki felírt, semmi nem használt, jelenleg Ezüst kolloidot szedem napi 50 ml-jével mert ez több mint 650 féle víust, gombát, penész fajt írt ki a szervezetből, május 16.-án jár le a 8 hetes kúrám és megyek vissza az orvoshoz és írtó kíváncsi leszek hogy kivitte e belőlem a rossz gombákat. Eddig jók a tapasztalataim róla kedves kérdező vegyél Ezüst kolloidot bátran merem ajánlani.
2013. ápr. 17. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Sajnos az orvosok is csak emberek. Kezdik a legáltalánosabban használt gyógyszerrel, aztán haladnak az egyre ritkábban használtak felé, amig egyszer csak odaérnek a neked megfelelőhöz.

Bizony ez éveket is jelenthet akár...

2013. ápr. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Adrienn83 válasza:
persze de kísérleti nyulak se legyünk már, számos mellékhatások vannak. Nekem betelt velük a pohár és Ezüst kolloid hatásos mert gyökerétől pusztitja ki és nem felszínileg. Saját tapasztalatom írtam.
2013. ápr. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!