Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lányok, jártatok már úgy,...

Lányok, jártatok már úgy, hogy észre vettétek, hogy a fürdőben valaki a szennyes bugyitok közt turkált? Osztálytárs, pasi, vagy akárki? vagy hasonló sztori?

Figyelt kérdés

2013. márc. 7. 17:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen! Anyukám mikor válogatta össze a mosnivalót!
2013. márc. 7. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen.. Apám egyik haverja szállt meg nálunk pár napra, mert a városban volt valami dolga munka miatt, és apám felajánlotta neki, hogy ne költsön szállodára, aludjon nálunk. Alapból rendes embernek tűnt de..

Szóval én a bugyijaimat mindig úgy dobom be a szennyesbe, hogy takarja valami, szóval legyen fölötte egy póló vagy bármi, hogy ne látszódjon ki. Reggel ledobtam a szennyesbe, aztán az a fickó bement fürdeni. Kijött, majd én bementem WC-zni, és láttam, hogy pár bugyim ott volt legfelül, pedig nem úgy raktam be. Tehát ő átkutatta a szennyest, hogy meglesse a bugyijaimat..-.-:D Rohadt gáz volt, nem tudtam még csak ránézni sem..(Főleg hogy havibaj előtt voltam, enyhe barna folyással, ami ugye látszott rajta..)

2013. márc. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
gondolom, hogy érezhetted magad..!
2013. márc. 7. 19:19
 4/7 Ágota Nóra válasza:
46%

Már megyszoktam hogy mindig össze van a szennyes matatva turkálva.Mindig a bátyám kretén haverjai mikor feljönnek,utánna össze vissza va forgatva a szennyes,és így már tünt el bugyim is egy jópár!

A suliban a lány öltözőből is tünt el bugyim.

Kellemetlen volt mert nyár volt és szoknyában mentem suliba.


13l

2013. márc. 8. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
46%
Nem is egyszer. Van egy mániás srác vagy nem is tudom minek hívjam,de többször bekéretőzött hozzánk anyukám beengedte,mert azt hitte jóban vagyok vele. Ellopta már bugyimat,melltartómat,felsőmet. Aztán rájöttem a dologra és szóltam anyámnak,hogy többször ne engedje be. Viszont később még gázabb lett a dolog mivel lemásoltatta a bejárati ajtónk kulcsát és így már többször betudott jönni,úgy bukott le,hogy amikor haza értem ledobtam a cuccaimat a szőnyegre és mentem fürödni amikor vissza értem nem ugyanott volt a cuccom és a csávó meg az ágyam alatt volt. Súlyos pszichopata...:s
2013. márc. 8. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
az de durva..:S
2013. márc. 8. 13:40
 7/7 anonim ***** válasza:

5-os aztaqrva...

Nekem szerintem egyszer az exem egyik baratja ellopott egy tangamat, de otthon volt az ex is... :( Bevallotta, h az idealja vagyok... Pfff.)

2013. máj. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!