Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok! Ti akkor lettetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti akkor lettetek szerelmesek egy fiúba mielőtt összejöttetek vagy csak miután már jártatok?

Figyelt kérdés
Mennyi ideig tartott , amíg szerelmesek lettetek ? Köszi :)

2013. jan. 12. 19:20
 1/7 anonim ***** válasza:

Az igazi szerelem nem rögtön alakul hanem ki 3-6 hónap között a megismerkedés,összejövés után amit addig érez az ember,fellángolás,vonzalom,nekem 3 hónap kellett mikor éreztem hogy teljesen beleszerettem a páromba azóta is tart,akkor 19 voltam

23L

2013. jan. 12. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Előtte.


21/N

2013. jan. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én személy szerint előtte éreztem. De szerintem változó.

A fiút augusztusban ismertem meg, osztálytársak lettünk. Szeptember végén jöttünk össze. És én már akkor kipécéztem, amikor először találkoztunk. De szerelem talán olyan 2-3 hét után alakult ki, aztán összejöttünk, de én majom dobtam 16 nap után, mert szegénykémnek én voltam az első barátnője (nekem is ő) és nem tudta, hogyan kezelje. Nem fogta meg a kezem, nem is vállalta fel, nem jött oda hozzám... Még a buliban is mások mondták neki, hogy miért nem táncol velem, különben addig oda se jött (vagy 4 órán keresztül!). Ez volt 3 éve. És még mindig szeretem... De ezzel már úgysem tudok csinálni semmit :(

2013. jan. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ja, 18/L
2013. jan. 12. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Csak utána. Én nem nagyon akartam a kapcsolatot, mert a srác külsőre nem jött be de a stílusa meg a kedvessége vonzott valamiért, meg egyszerűen éreztem iránta valamit igaz nem nevezném még azt szerelemnek de volt valami. Amikor összejöttünk kb 1-2 hónap után éreztem azt hogy nélküle üres lenne a lelki világom, tehát beleszerettem.

Ez a mai napig így van és boldogok vagyunk, most márciusban leszünk együtt 1 éve :) 21/L

2013. jan. 12. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én nem hiszek abban, hogy a szerelem az majd később is kialakulhat. Azt már a legelső találkozásnál érzi az ember, hogy elindul-e benne valami a másik iránt vagy nem. Ha nem, akkor később se fog. Én egyszer jártam úgy valakivel, hogy azzal áltattam magam, hogy nem baj, hogy nem vagyok szerelmes, majd az leszek... teltek a hónapok, nem lettem az, csak ragaszkodtam meg értékeltem az illetőt emberileg.
2013. jan. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Előtte csak tetszett, aztán amikor összejöttünk, megvolt a kötődés, vonzalom akkor lettem szerelmes.Nem tudnék nélküle élni.Több, mint 1 éve együtt vagyunk.

15/L

2013. jan. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!